Brak ochoty na sex

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Brak ochoty na sex

Re: Brak ochoty na sex

Post przez Jakub25 » Poniedziałek, 26 Kwi 2010, 11:26

Proponuję, aby pani wzięła detox, antiox, pax, chromvital 2 x1. Jeżeli, pani nie mogła by zasnąć, to jest to spowodowane chromvitalem. Po prostu musi pani brać wcześniej chromvital, a resztę potem.

Brak ochoty na sex

Post przez Bogusia86 » Piątek, 16 Kwi 2010, 10:28

Witam, od jakiegoś czasu nie mam ochoty na stosunek z narzeczonym jak to zmienić? Brałam kiedyś Detox i czułam się rewelacyjnie, chcę do niego powrócić i zażywać go regularnie, moje pytanie tylko co oprócz niego powinnam dołączyć żeby wróciła ochota na sex?boobaske@buziaczek.pl

Góra


cron