Problem z tętnicami szyjnymi

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Problem z tętnicami szyjnymi

Problem z tętnicami szyjnymi

Post przez Ryszard » Poniedziałek, 14 Gru 2015, 11:22

Przed wieloma laty wykryto u mnie zwężenie tętnic szyjnych w 25%. Był to poważny problem, który sprawiał, rantamiże byłem bardzo słaby, czułem ogromne zmęczenie i niechęć do jakichkolwiek działań. Nie chcę opisywać tutaj ile przeszedłem specjalistycznych badań, ale był to czas, kiedy praktycznie nie wychodziłem każdego dnia spotykałem się z lekarzami lub laborantami. W 2005 roku dzięki przyjaciołom spotkałem na swojej drodze preparaty Vision. Zacząłem je systematycznie używać. Nie chciałbym robić tutaj reklamy, aby nie być źle zrozumianym, ale dziś mogę otwarcie powiedzieć, że te produkty uratowały mi życie. Po ponad dwóch latach, poszedłem na badanie kontrolne, w tej samej placówce, chcąc sprawdzić postęp choroby, byłem mile zaskoczony, że nie tylko nie było postępu, ale wręcz ogromna poprawa. Lekarze stwierdzili, ze może poprzednie wyniki były błędne...W tym czasie korzystałem z takich preparatów: Antiox, Detox, Pax, Nutrimax. Przyjmowałem je i nadal z nich korzystam w ilościach zalecanych na opakowaniu.

Góra


cron