Egzema

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Egzema

Egzema

Post przez Karolina » Czwartek, 9 Kwi 2015, 16:17

Moim głównym problemem była egzema na rękach, pękająca skóra na palcach rąk, częste przeziębienia, przewlekłe zmęczenie i drażliwość. Polecono mi Antiox i Pax. Niemal od pierwszych dni poczułam się lepiej. Stopniowo ustępowało zmęczenie, poprawiał się nastrój, pewność siebie. Po mniej więcej 10 dniach zauważyłam, że skóra na moich palcach zagoiła się i wygładziła. Ustąpiły bóle pleców, a przeziębienie, którego się nabawiłam, przeszłam lekko (wcześniej gorączkowałam i minimum tydzień musiałam odleżeć). Dzięki preparatom Chromvital i Sveltform wróciła nie tylko sprawność fizyczna, ale i psychiczna. Cieszy mnie znów moja praca jak i zajęcia domowe. Nie potrafię opisać jak jestem zauroczona tymi produktami. Polecam je wszystkim, którzy mają jakieś problemy zdrowotne :D

Góra


cron