bezpłodność

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

bezpłodność

Postprzez tatuana » Wtorek, 25 Maj 2010, 08:26

witam serdecznie
od około 8 lat leczę się na bezpłodność. praktycznie przez cały ten okres przyjmowałam na przemian Clostilbegyt oraz duphaston. dwa lata temu po laparoskopii stwierdzono u mnie Zespół wielotorbielowatych jajników. po 8 nieudanych inseminacjach zdecydowaliśmy się na in vitro. bardzo dobrze znosiłam stymulację hormonalna po 14 dniach przyjmowania hormonów pobrano i zapłodniono (męża nasienie bardzo dobre) 19 jajeczek z czego tylko 4 zarodki uległy podziałowi. dwa zarodki przetransferowano a dwa zamrożono. niestety podane zarodki nie przyjęły się, po kilku miesiącach okazało się również że zamrożone zarodki obumarły. po 4 miesiącach podjęliśmy kolejną próbę in Vitro ale i tym razem jajeczek było dużo, jednak po zapłodnieniu nie chciały się dzielić. po konsultacji z lekarzem dowiedziałam się że niestety ale nic już nie można zrobić, po prostu moje jajniki nie są w stanie wyprodukować wartościowych jajeczek.
bardzo proszę o informację czy jest jakaś szansa na CUDOWNE ozdrowienie moich jajników stosując produkty Vision?
Z pozdrowieniami
tatuana
 

Re: bezpłodność

Postprzez Moderator » Środa, 26 Maj 2010, 20:05

Witam serdecznie

Wiele już Pani przeszła, czytając podziwiam Pani wytrwałość i wiarę, że się uda. Pisze też Pani o cudach. Nie chcę obiecywać i zapewniać, że z VISION to musi się udać. Tego nikt nie wie i nikt nie ma prawa Pani niczego obiecywać na 100%. Każdy organizm jest inny i trudno jest ocenić, jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy. Może to być brak jakiegoś związku w organizmie może to brak jakichś witamin czy minerałów. Przyczyn może być wiele, ale zawsze jest nadzieja i niezachwiana wiara. Może miała Pani trafić właśnie na VISION.
Znam Panią, która po 3 miesiącach stosowania Lifepac Juniora zaszła w ciążę. Starała się o dziecko 4 lata. Może przypadek nie wiem.
Jest jeszcze jedna Pani, która zaczęła brać produkty ponad 1.5 miesiąca temu. Zobaczymy czy też stanie się szczęśliwą oczekującą mamą.

W przypadku bezpłodności polecam zastosować przez min. 6 miesięcy:

Artemidę - przynajmniej 2 kapsułki dziennie
Lifepac Junior - 3 razy dziennie - ssać
Nutrimax- 2 razy dziennie


Taki zestaw jest obowiązkowy. Jeśli to za duży koszt to można ograniczyć Nutrimax.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: bezpłodność

Postprzez Jakub25 » Czwartek, 27 Maj 2010, 15:42

Jeżeli ma pani więcej pieniędzy to może warto wziąć w pierwszym miesiącu: artemida, antiox, nutrimax, sveltform- 2 x1 i lifepack junior 4 x1. Natomiast w drugim miesiącu artemida, antiox, detox 2 x1 i lifepack junior 4 x1. Potem natomiast dawkę która jest wyżej napisana.
Nie jestem lekarzem, tylko doradzam.
Jakub25
 
Posty: 14
Rejestracja: Piątek, 26 Mar 2010, 19:24

Re: bezpłodność

Postprzez Jakub25 » Czwartek, 27 Maj 2010, 16:10

Lifepac Junior, Antiox, Sveltform, Detox powodują tworzenie się pęcherzyka, regenerują pracę jajników, stymulują dojrzewanie komórki jajowej. Nutrimax jest stosowany w profilaktyce i leczeniu bezpłodności, a Artemida zapobiega procesom zapalnym w narządach płciowych oraz podtrzymuje bilans hormonalny.
Nie jestem lekarzem, tylko doradzam.
Jakub25
 
Posty: 14
Rejestracja: Piątek, 26 Mar 2010, 19:24


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


cron