leczenie wątroby

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

leczenie wątroby

Postprzez kasia 30 » Wtorek, 28 Wrz 2010, 16:48

Witam. Od miesiąca leczę się Detox+antiox na chorą wątrobę. Pani doktor do której uczęszczam powiedziała mi, że moja wątroba nie przyjmuje wartości odżywczych dlatego zażywam te preparaty. Zmieniał dietę i łykam leki, czuję się inaczej to fakt, tylko plamy, które mam na twarzy z wątroby nie bardzo chcą zniknąć. Proszę mi powiedzieć jak długo mogę brać te leki i kiedy mogę spodziewać się lepszej cery. czekam na odpowiedź pozdrawiam.
kasia 30
 

Re: leczenie wątroby

Postprzez Przechodzien » Czwartek, 30 Wrz 2010, 22:33

Pani Kasiu,

leczenie wątroby może trwać latami... to po pierwsze. Po drugie - to nie są leki tylko dodatki odżywcze - suplementy diety lub żywność zbilansowana jak kto woli. Ich zadaniem jest dożywić organizm, żeby ten poradził sobie sam z najróżniejszymi dolegliwościami.

Wątroba:
Detox 2x2
Antiox 2x1
Mega 2x2
Cupers 2x2
Lifepac Senior 2x1

Powyższe preparaty w w/w dawkach powinny Pani pomóc. To kuracja na 3 miesiące, potem zmniejszamy dawki o połowę i dalej przez dwa lata conajmniej.

Do do plam na twarzy to polecam żel millenium - jest rewelacyjny! Plamy powinny zniknąć po ok. miesiącu, pod warunkiem że oprócz żelu będzie Pani przyjmowała jeszcze w/w preparaty w w/w dawkach.

Pozdrawiam
Visionowiec
Przechodzien
 


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


cron