Strona 1 z 13

konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Sobota, 27 Wrz 2008, 11:15
przez Jola
zdecydowałam się na jeden z preparatów, ale on obniża ciśnienie, ja mam właściwe ciśnienie?

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Niedziela, 28 Wrz 2008, 20:46
przez Moderator
Proszę o informację o który preparat dokładnie chodzi. Zasięgniemy informacji lekarskiej i odpowiemy na to pytanie..
Pozdrawiamy

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Wtorek, 7 Paź 2008, 23:20
przez Moderator
Według
Dr Bogusława Dembińskiego
Istotną rzeczą przy doborze preparatów jest istnienie u pacjenta choroby nadciśnieniowej, lub obniżonego ciśnienia, bo niektóre preparaty mogą obniżać ciśnienie, a inne podwyższać. Nie można o tym zapominać, bo można niechcący zaszkodzić.
Przy nadciśnieniu nie powinno się stosować Revienu.
Aby wyregulować ciśnieniemożna stosować zestaw: Antiox, Pax, Nutrimax
Przy niskim ciśnieniu dodatkowo należy wzbogacić ten zestaw o Revien, żeby z jednej strony ciśnienie było regulowane w dół, a z drugiej w górę. Wówczas mamy pełne bezpieczeństwo, że taki pacjent będzie zabezpieczony przeciwko wahaniom ciśnienia.
Przy założeniu, że preparaty będą stosowane dwa, trzy, cztery miesiące można dojść do stanu, że ciśnienie zostanie wyregulowane. Są pacjenci, którzy już po miesiącu nie biorą połowy leków chemicznych.
Preparatami Vision można wyleczyć wiele chorób.Oczywiście przy założeniu, że pacjenci są konsekwentni i biorą preparaty SYSTEMATYCZNIE, codziennie o określonej porze dnia. Musi być pewna konsekwencja. Albo ktoś chce być zdrowy, albo nie chce być. Niczego pośrednio nie ma.
Często polecamy Detox. To jest taki preparat, który wzasadzie jest na wszystko:podnosi znakomicie odporność, działa doskonale na zmiany skórne.
Zażywając preparaty warto paiętać, aby z nimi nie przesadzić. Lepiej jest unikać stosowania tych samych preparatów w sposób ciągły przez poł roku czy dlużej. Należy je od czasu do czasu zmieniać, modyfikować.

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Piątek, 14 Lis 2008, 15:22
przez monikaiza
Proszę o informację jaki lek stosować na endometriozę i ile kapsułek? Jestem po 3 operacji i leczeniu zoladexem.

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Niedziela, 16 Lis 2008, 21:29
przez Moderator
Po konsultacji z lekarzem

Pani przypadek jest naprawdę poważny - zapalenie narządów rodnych to bardzo poważna sprawa.
Są różne objawy - torbiele, cysty, często okazuje się, że to nowotwór.

Trzeba działać szybko dlatego na początek kuracji przez pierwsze 2-3 miesiące:

3 razy po 2 kapsułki:
Detox
Ursul
Antiox
Nutrimax
- przy tym pić dużo wody

Te zioła należy przyjmować przed jedzeniem około 15-30 minut.

Po tym okresie prosimy się skontaktować, opisać reakcję organizmu, sprawdzić wyniki i poradzimy co dalej. Proszę też napisać w jakim jest Pani wieku i czy zamierza mieć Pani dzieci.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Sobota, 22 Lis 2008, 10:44
przez monika
Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czy jeszcze mam szanse na dzieci, mam 34 lata. Zanim dotarłam do tej odpowiedzi to kupiłam już chromvital bo myśłałam że to będzie dla mnie dobre. Nie stać mnie na zakup wszystkich tych preparatów, może mogłabym ewentualnie z jakiegoś zrezygnować? Ostatnio okazało sie że mam endometrium 14 i owulację z 2 jajników, pęcherzyki koło 22 mm, b. ładny śluz a żadnych cyst itp nie widać, jednak na operacji wychodziło że mam bardzo drobne liczne torbielki na jajnikach. Wychodzi na to, że organizm jakby po tym zoladexie połączonym z operacja odreagował , ale nie wiadomo na jak długo i pomimo wydawało by się pozytywnych widoków na usg ciaży nie wiadać......Wszystkie hormony sa w normie, badane były w szpitaluj przez 3 tygodnie.
Pozdrawiam również

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Niedziela, 23 Lis 2008, 00:16
przez Moderator
Proszę się nie załamywać i żyć wielką wiarą i nadzieją. Ja już w wielu przypadkach przekonałam się, że cuda się dzieją i to częściej niż nam się wydaje. Jeśli nie stać Pani na większą ilość preparatów, (niestety nie są one tanie) proszę się z nami skontaktować a przekażemy informacje jak można kupować taniej. Te informacje są też zamieszczone na stronie sklepu vision lub na stronie suplementy diety w dziale "kupuj taniej" lub "zostań dystrybutorem firmy Vision".
Może zostać Pani dystrybutorem i kupować co kilka miesięcy po osiem produktów ale w cenie prawie o 40% niższej. Warto się nad tym zastanowić. Zawsze może Pani zachęcić najbliższych do kupienia i zamówić łącznie osiem produktów część dla siebie a część dla rodziny.
Zdrowie jest najważniejsze i by szybko nastąpiła poprawa to powinna wziąć Pani takie dawki jakie podałam. Jest informacja od lekarza. Chromovital też jest dobrym preparatem ale dawki jego powinny być minimum 3 kapsułki dwa razy dziennie.
Proszę się nad tym zastanowić i zacząć walczyć o swoje zdrowie

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Poniedziałek, 24 Lis 2008, 19:02
przez monika
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Piątek, 28 Lis 2008, 15:25
przez monika
Czy preparaty typu Antiox, Nutrimax, Chromvita są bezpieczne gdy się zajdzie w ciążę i je bierze, bo np. ktoś nie wie jeszcze o wczesnej ciąży?

Re: konsultacja z lekarzem

PostWysłany: Poniedziałek, 1 Gru 2008, 18:11
przez Moderator
Witam!!!
przepraszam, że tak długo musiała Pani czekać na odpowiedz.
Jeśli chodzi o kobiety w ciąży to najpóźniej do miesiąca trzeba odstawić DETOX. Tak naprawdę też inne preparaty takie jak Antiox, Nutrimax. Dla kobiety w ciąży najkorzystniejszymi preparatami, które powinna brać to przede wszystkim LIFEPAC JUNIOR i MEGA. W trzecim trymestrze ciąży można ewentualnie dołączyć inne preparaty. ..
Jest przypadek kobiety z torbielowatością, niedorozwinięta macicą, bezpłodna zażywała DETOX, ANTIOX, SVELTFORM, ARTEMIDĘ przez 4 miesiące i zaszła w ciążę.

Jeśli chodzi o bezpłodność lekarze zalecają DETOX,ANTIOX, NUTRIMAX, SVELTFORM i ciążą najpóźniej po 10 miesiącach.

Pozdrawiam