Strona 1 z 1

Wysypka i bąble na stopach

PostWysłany: Czwartek, 11 Lip 2013, 09:53
przez jarcyk999
Witam
Mam problemy z bólem w stawach / kostki/ i żaden z lekarzy nie potrafi znaleźć przyczyny ani rozwiązania. Zacząłem stosować Vision Nutrimax po jednej tabletce dziennie. Początkiem 7-mego tygodnia zaczęły pojawiać się małe bąbelki na stopach co mnie jakoś bardzo nie zaniepokoiło,gdyż czytałem ma forach że może pojawić sie wysypka.
Po 3-cim dniu przestałem brać vision, ale moje stopy były całe owrzodzone,a bąble były wielkości grochów. Oczywiście stopy niemiłosiernie swędziały.Nie mogłem wytrzymać w obuwiu więcej niż 30 min co spowodowalo moją absencje w pracy przez okres 10 dni, gdyż tyle zajęło podgojenie się stóp.
Zaznaczam, że od momentu wysypki przestały mnie boleć stawy
Pytanie moje jest takie:
Dlaczego nie ma informacji, że może wystąpić taka wysypka z owrzodzeniem / a wiem z rożnych forum, że takich osob jak ja jest więcej/
Czy powinienem stosować dalej produkty Vision Nutrimax i Detox ?
Dlaczego mogło tak sie stać / jestem osobą młodą, zdrową, czynnie uprawiającą sport, bez żadnych alergii
Chce dodać, że jak stopy zaczęły sie goić znów delikatnie zaczynam odczuwac ból w stawach
Ps nie moge teraz dodac zdjecia stop gdyz pisze z tel, ale jezeli jest potrzebny dowod to moge doslac

Re: Wysypka i bąble na stopach

PostWysłany: Piątek, 16 Sie 2013, 18:34
przez Lekarz
Szanowny Panie,

wysypka i owrzodzenie może być spowodowane zagrzybieniem stóp. Proszę pomyśleć nad zmianą obuwia w pracy na bardziej przewiewne. Proszę nie rezygnować z Detoxu ani Nutrimaxu. Powinien Pan dalej go przyjmować w dawkach przynajmniej 2 kapsułki rani i 2 kapsułki wieczorem. Może Pan również zakupić żel millenium i smarować stopy na noc. Kurację należałoby utrzymać przynajmniej 3 miesiące. Na stawy jest produkt EnjoyNT.

P.S. Nie spotkałem się jeszcze z tak silnym owrzodzeniem stóp. Wydaje mi się że może być to wynikiem zbyt dużego zagrzybienia stóp a Detox silnie to wyrzucił na zewnątrz. Trzeba być z tego powodu zadowolonym.

Pozdrawiam.