Kosmetyki Millenium Alliance

Informacje o produktach, sposobie ich stosowania. Znajdziecie tutaj również najświeższe informacje dotyczące nowości produktowych w firmie Vision.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Kosmetyki Millenium Alliance

Postprzez Moderator » Sobota, 24 Maj 2008, 21:30

W czym tkwi sukces Millenium Alliance?

Dlaczego nowy produkt Firmy to kosmetyki najwyższej jakości Millenium Alliance? Odpowiedź na to pytanie dał Dmitrij Buriak już kilka lat temu w znakomitym artykule „O najważniejszym”. Obiecał wtedy, że Vision zawsze będzie mieć wszystko, co najlepsze. I rzeczywiście firma stale opracowuje coraz nowocześniejsze produkty i dzisiaj daje nam wspaniałe kosmetyki z najwyższej półki.

Najbardziej rozwinięta technologia

Wszystkim wiadomo, że na Ziemi jest coraz mniej regionów czystych ekologiczne, gdzie rośliny nie są skażone szkodliwymi substancjami. Dlatego większość składników roślinnych wymaga specjalnej obróbki, którą w pełni gwarantują najnowocześniejsze technologie zapewniające wysoką jakość produktów. Takimi technologiami dysponuje fabryka Arkopharma, której produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Przygotowanie kosmetyków z serii Millenium Alliance Firma powierzyła producentowi z nieskazitelną reputacją – koncernowi Fareva. Zasługuje on na zaufanie między innymi dlatego, że współpracuje z takimi firmami kosmetycznymi jak: Dior, Chanel, Lancôme, L’Oréal. Teraz do tej listy dołączyła marka Vision. Nad opracowaniem nowej linii kosmetycznej czuwał światowej sławy kosmetolog: dr Ahmed Mboge, autor ponad stu najpopularniejszych produktów kosmetycznych. Ufają mu największe firmy kosmetyczne, w tym L’Oréal. Ahmed Mboge otrzymał od firmy Vision zgodę na zrealizowanie osobistego marzenia – opracowanie środków kosmetycznych, jakich jeszcze nie widział świat. Kiedy udało mu się spełnić to marzenie podjął decyzję o kontynuowaniu pracy nad nową linią kosmetyków.

Wyjątkowość

Kobiety zawsze dążyły do tego, aby wyglądać lepiej, i dlatego korzystają z dostępnych, najlepszych – ich zdaniem – środków kosmetycznych. Dwadzieścia lat temu u wielu kobiet po 45 roku życia na toaletce stał krem dla dzieci, który był uważany za panaceum na wszystko. Za wszelką cenę starałyśmy się podtrzymać młodzieńczy wygląd swojej cery. Kiedy po raz pierwszy zaczęłam stosować krem z aktywnymi składnikami, na skórze pojawiły się reakcje alergiczne, ponieważ skóra nie miała czasu przyzwyczaić się do składników aktywnych. Dotychczas cały czas przecież używałam kremów syntetycznych, na które cera w ogóle nie reagowała, nie było żadnych widocznych efektów, najwyżej lekkie działanie nawilżająco-zmiękczające. Rynek kosmetyczny bardzo rozwinął się od tego czasu i dzisiaj można podziwiać wysoki poziom współczesnych technologii, wykorzystywanych w produkcji kosmetyków. Mówiąc o składzie linii kosmetycznej Millenium Alliance, od razu chcę wszystkich uprzedzić: będę wykorzystywać tylko te terminy naukowe, bez których nie można się obejść i które należy zapamiętać. Nie chcemy wprowadzić klientów w błąd, nie możecie mówić, że kosmetyki Millenium Alliance są w stu procentach kosmetykami aktywnymi. W skład dowolnych kosmetyków dostępnych na rynku wchodzi wiele składników, wśród których obowiązkowo występują konserwanty i emulgatory zapobiegające ich utlenianiu się. Wszystkie składniki aktywne wchodzące w skład naszych kosmetyków Millenium Alliance są w stu procentach naturalne – i to jest cecha szczególna naszej nowej linii. Kolejna ważna informacja dotyczy ilości tych aktywnych komponentów. Wszystkie znane nam środki kosmetyczne zawierają maksymalnie do pięciu procent tych komponentów. Są to oczywiście komponenty naturalne, ale jest ich mało. Wyjątkiem mogą być kosmetyki profesjonalne, ale te wymagają specjalnego stosowania i potrafią z nich prawidłowo korzystać tylko specjaliści z salonów kosmetycznych. Millenium Alliance to bezprecedensowy wyjątek od tej reguły: kosmetyki stworzone specjalnie dla Vision zawierają maksymalną ilość składników aktywnych – od czternastu do dwudziestu procent! W dodatku wszystkie kosmetyki Millenium Alliance są hypoalergiczne. Nawet u osób o bardzo wrażliwej skórze podczas stosowania tych kosmetyków nie wystąpiły żadne reakcje alergiczne. Kosmetyki te są zarówno hypoalergiczne, jaki superaktywne. Stąd takie wspaniałe rezultaty!

Nowatorstwo

W jaki sposób możliwe było stworzenie kosmetyków tak efektywnych? Wcześniej na opakowaniach kosmetyków w rubryce „skład” też pojawiał się napis: ekstrakt rumianku. Przecież roślina ta to skarbnica różnych substancji, które w różnoraki sposób oddziałują na naszą skórę. Obecnie jednak naukowcy nauczyli się uzyskiwać z roślin tylko potrzebne składniki i łączyć je ze sobą, tworząc nowe związki. W wyniku tego we wszystkich środkach kosmetycznych Millenium Alliance znajdują się tylko te komponenty, które są potrzebne naszej skórze. Nasze kosmetyki przeznaczone są dla wszystkich rodzajów skóry. To nie tylko nasze osiągnięcie – podobne środki kosmetyczne są produkowane przez kilka wiodących firm kosmetycznych znanych na całym świecie.

Elitarność

Obecnie na całym świecie zwraca się coraz większą uwagę na podwyższenie wymagań nie tylko pod względem jakości, ale i opakowania kosmetyków pretendujących do miana elitarnych. Nie ma mowy o kontakcie kosmetyków z powietrzem, falami świetlnymi i naszymi rękami aż do momentu naniesienia kosmetyku na twarz. Dlatego we wszystkich opakowaniach kosmetyków Millenium Alliance (oprócz kremu-peelingu) zastosowano
pompy próżniowe. Kiedy naciśniecie na pompkę, pojawi się kropla kosmetyku, którą w tym samym momencie należy nanieść na skórę. Pozostała zawartość jest chroniona przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi. Takie
hermetyczne opakowania są stosowane w kosmetykach klasy „instytut piękna”, „luks” i „premium”. To nowy partner Vision, współpracujący z takimi liderami w przemyśle kosmetycznym jak Hugo Boss, Lancôme, Chanel, Dior, Bulgari i innymi.

Rezultaty stosowania

Dla wielu osób najbardziej ulubionym produktem nowej linii stał się TimeLine Trio Gel, mający działanie podobne do botoksu. To należy wyjaśnić bardziej szczegółowo. Obecnie większość ludzi z niedowierzaniem odnosi się do zastrzyków z botoksu. Boją się skutków ubocznych związanych ze wstrzyknięciem botuliny – toksyny, która powoduje niewielki paraliż mięśni, co prowadzi do ich wygładzenia. Jeśli zastrzyki z Botorku robione są prawidłowo i niezbyt często, to tego typu zabieg daje natychmiastowy efekt. Trzeba jednak pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze, osoba wykonująca zabieg musi być specjalistą wysokiej klasy. Jeśli zastrzyk zostanie zrobiony nieprawidłowo, może dojść do paraliżu nerwu twarzy, a to wymaga długiego leczenia. Po drugie, taką kurację należy stosować regularnie, a niestety jest ona kosztowna. I na koniec: ludzi, którzy stosowali zastrzyki z botoksu, możecie rozpoznać bez problemu. Ich twarze są nieruchome, jak u lalki: nie mogą się naturalnie uśmiechać, gdyż nie pozwalają im na to unieruchomione mięsnie twarzy. Timeline Trio Gel to środek kosmetyczny, które nie zawiera botuliny ani innych toksyn, ale daje efekt odmładzający. Żel jest całkowicie bezpieczny dla Waszego zdrowia i zdrowej cery. Po jego stosowaniu zmarszczki mimiczne są wygładzone, skóra wygląda młodziej i jest bardziej napięta, a przy tymnadal pozostaje „żywa”.

Najlepszy wybór

Jak myślicie, czy ludzie cierpiący na nadwagę, którym zaoferowalibyśmy jedną pigułkę o wartości 1000 dolarów, gwarantującą szybkie pozbycie się niepotrzebnych kilogramów, kupiliby ją? Oczywiście tak. Jeśli bowiem produkt przynosi pożądane efekty, a rezultat jest gwarantowany, to nikt nie mówi, że jest za drogi. Podobnie jest z naszymi kosmetykami Millenium Alliance, które zapewniają ludziom młodość, a to jest więcej warte niż pieniądze.

Zapotrzebowanie

Dlaczego właśnie dzisiaj tak wielu ludzi walczy ze starością? Gotowi są zapłacić każde pieniądze, aby zatrzymać piękno i młodość. Dlaczego każdego dnia otwierane są nowe salony piękności, a rynek zajmujący się towarami dla zdrowia i urody znajduje się w pełnym rozkwicie? Dlaczego tylu naukowców stale opracowuje nowe metody pozyskiwania z roślin prawdziwego „złota”, które jest zdolne cofnąć czas? Przyczyna jest jedna: potrzeby pokolenia „baby boom”, które obecnie stanowi trzydzieści procent całej populacji. Ci ludzie nie chcą się starzeć. Oni wszyscy są gotowi zapłacić duże pieniądze za wspaniałe rezultaty.

Proszę zatem zapamiętać:

- kosmetyki Millenium Alliance nie są w stu procentach aktywne lecz (trzeba zwrócić na to szczególną uwagę) zawierają w stu procentach naturalne, aktywne komponenty! To trzeba odróżnić.

- „Biotechnologie – to instrument, który pozwala wydobywać z roślin tylko to, co jest potrzebne naszej skórze. I właśnie dlatego kosmetyki Millenium Alliance są hypoalergiczne i dają niesamowite rezultaty.

- najlepsze rezultaty można osiągnąć przynajmniej po miesiącu stosowania kosmetyków,
ponieważ działają one dwukierunkowo. Z jednej strony skóra zmienia się dosłownie od razu, ale najważniejsze działanie składników to ich regenerujący wpływ na głębokie warstwy skóry. Widoczne i trwałe efekty osiąga się dopiero po kilku tygodniach regularnego stosowania kosmetyków.

- na opakowaniach kosmetyków Millenium Alliance jest podany adres fabryki producenta.
Na wielu innych środkach kosmetycznych, które są dostępne w sklepach, znajduje się tylko nazwa i niekiedy adres firmy zajmującej się rozprowadzaniem produktów, nigdy nie ma tam adresu fabryki. Na opakowaniach naszych kosmetyków widnieje informacja, że są one produkowane we Francji w fabryce Fareva

- kiedy firma Ester Lauder wypuściła na rynek żel, którego działanie było podobne do działania naszych kosmetyków prezenterka w telewizji oświadczyła, że nastąpił przełom w kosmetologii: „Teraz kosmetyki gwarantujące efekt botoksu bez wstrzykiwania botuliny może kupić każdy, ponieważ ten cudowny flakon kosztuje tylko…1000 dolarów!”. Porównajcie tę cenę z ceną naszego Timeline Trio Gel Millenium Alliance i sami wyciągnijcie wnioski. Poza tym pamiętajcie, że zastrzyki z botoksu nie
są tańsze od naszego żelu, który jest całkowicie bezpieczny!


Tatiana Surova,; tłum. z jęz. rosyjskiego: Katarzyna Wolska
Planeta Ludzi 1/2007
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: Kosmetyki Millenium Alliance

Postprzez Moderator » Poniedziałek, 22 Wrz 2008, 08:20

Powrót legendarnego żelu Millenium - super produktu firmy Vision

Mieć piękną cerę to marzenie każdej kobiety i każda z nas dałyby wiele by taka była przez wiele lat. Nasza skóra ciągle znajduje się w grupie ryzyka w związku z podwyższoną aktywnością słoneczną, zmianami temperatury i wilgotności, zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Jak przy aktywnym życiu zachować piękno i młodość? Czy to jest realne? Czy jest jakiś kosmetyk, który nam to ułatwi?

Hypoalergiczny krem-żel MILLENNIUM-

Został opracowany na zamówienie firmy Vision we Francji. Sprzyja odmładzaniu oraz ochronie skóry. Ekstraky znanych ziół: Gingko biloby, Aloesu, Żeń-szenia, Skrzypu, Zielonej herbaty, Centelli, wchodzące w skład żelu chronią i regenerują skórę. Ekstrakt z białka pszenicy nawilża skórę, podnosi jej elastyczność, wygładza zmarszczki i nierówności.

Żeń-szeń
działa regenerująco, reguluje gospodarkę wodną skóry, chroni skórę przed wysuszeniem

Liście miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba)
poprawia cyrkulację mikroelementów, uszczelnia ścianki naczyniowe, zapobiegając ich rozszerzaniu

Aloes (aloe barbadensis)
zalecany w profilaktyce i leczeniu schorzeń skórnych

Hypoalegriczny krem-żel MILLENNIUM - to skuteczny środek, opracowany na bazie wyciągu roślinnego i zapewniający ochronę skóry; ma właściwiści odmładzające. Poprawia cyrkulację mikroelementów; zapewnia odnowę komórek skórnych; doskonały środek nawilżający, ułatwiający oddychanie skóry; rozpuszcza wchodzące w skład kremów witaminy i związki odżywcze; stymuluje obieg krwi oraz procesy przemiany materii; wspomaga usuwanie związków toksycznych. Ujędrnia skórę, wzmacnia ścianki naczyń. Może być stosowany jako środek przeciwzapalny, go gojenia ran, do łagodzenia alergicznych podrażnień skóry, przy oparzeniach. W skład żelu MILLENNIUM wchodzi kwas hialuronowy, który podtrzymuje właściwości powodujące delikatne i skuteczne wygładzanie zmarszczek; opóźnia proces starzenia.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: Kosmetyki Millenium Alliance

Postprzez Julia » Wtorek, 17 Mar 2009, 18:42

Stosuję te kosmetyki już od prawie 5 miesięcy i uważam, że są rewelacyjne. Ja kupiłam cały zestaw i już po tygodniu skóra była dużo delikatniejsza i odpowiednio nawilżona. Jestem alergiczką i miałam zawsze problemy z wybowem kosmetyków, ponieważ często miałam zmiany skórne i przebarwienia albo swędzenie. Polecono mi koniecznie spróbować tych kosmetyków. Polecam każdej kobiecie.
Zasługujemy na to co najlepsze...Dodatkowo chcę wyróżnić żel antyoksydacyjny ponieważ działa świetnie na różne problemy skórne nie tylko twarzy. Wszelkie wypryski i przebarwienia warto nim smarować. Efekt zapewniony sama sprawdzilam.
Julia
 


Wróć do Informacje o firmie i produktach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron