KG-Off zdrowa i bezstresowa kontrola wagi ciała

Informacje o produktach, sposobie ich stosowania. Znajdziecie tutaj również najświeższe informacje dotyczące nowości produktowych w firmie Vision.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

KG-Off zdrowa i bezstresowa kontrola wagi ciała

Postprzez Moderator » Środa, 25 Lis 2009, 23:01

Image
Chcesz zachować piękną sylwetkę lub powrócić do dawnej figury?

Już teraz masz na to sposób. Produkty, które polecamy są już w sprzedaży. Jest to hit VISIONU!!!

Innowacyjne suplementy diety KG-Off - to doskonałe rozwiązanie problemu kontroli wagi ciała. Są to produkty opracowane specjalnie dla Vision w labolatorium największego koncernu farmaceutycznego we Francji.

Image
KG-Off FAT Absorber - Zachwycaj swoją figurą!
Trudno jest Ci zrezygnować z ulubionych smakołyków? Nie chcesz znowu cierpieć przy świątecznym stole? W takim razie to produkt dla Ciebie. Chitosan, który wchodzi w skład tego niezwykłego preparatu, niczym potężny magnes przyciąga cząsteczki tłuszczu , wiąże je i wydala z organizmu. KG-Off FAT Absorber reguluje również przemianę materii, obniża poziom cholesterolu, a dzięki zawartym w nim mikroelementom reguluje gospodarkę węglowodanową.


Image
KG-Off Hunger Suppressant Poskramiacz apetytu
Jest Ci trudno kontrolować swój apetyt? Ciągle jesz zbyt dużo? Teraz możesz łatwo i bez stresu sterować uczuciem głodu. Działanie Suppressantu jest oparte na niezwykłych właściwościach glukomannamu. Jest to rozpuszczalny w wodzie błonnik o działaniu oczyszczającym, który jest uzyskiwany z korzeni rzadkiej japońskiej rośliny. Glukomannam pod wpływem wody pęcznieje w żołądku tworząc żel, dzięki czemu powoduje powstanie uczucia sytości i braku łaknienia, a przy tym prawie nie ma kalorii.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Wróć do Informacje o firmie i produktach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron