Walka z nałogami

Informacje o produktach, sposobie ich stosowania. Znajdziecie tutaj również najświeższe informacje dotyczące nowości produktowych w firmie Vision.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Walka z nałogami

Postprzez Moderator » Czwartek, 4 Wrz 2014, 16:40


Problem uzależnień dotyczy milionów osób na całym świecie. Uzależnienia stają się przyczyną chorób, przedwczesnej śmierci, wzrostu przestępczości i liczby wypadków drogowych, obniżenia statusu społecznego, wielu problemów psychologicznych itp.

Naturalne preparaty firmy Vision pomogą zwalczyć uzależnienia lub zmniejszyć ich negatywne skutki dla organizmu . Dzięki tym preparatom zapewnisz sobie doskonałe samopoczucie, rześkie ciało i trzeźwy umysł.Łagodzenie objawów kaca - Produkt HeparD
<br/>
Unikalne składniki preparatu HeparD zapewniają dwukierunkowe działanie: łagodzi niektóre z objawów kaca i korzystnie wpływa na organy organizmu osłabione przez alkohol. Naturalne składniki preparatu (dziurawiec) poprawiają nastrój, który często jest osłabiony po odstawieniu alkoholu. Przy regularnym stosowaniu preparatu HeparD zawarte w nim biologicznie aktywne substancje zmniejszają występowanie objawów kaca (np.: zmęczenie).
<br />
Preparat korzystnie wpływa na serce (dziurawiec) działa korzystnie na mięśnie (magnez) i łagodzi napięcie emocjonalne (dziurawiec). Przyjmowanie preparatu HeparD przed spożyciem alkoholu pozwala uniknąć wystąpienia niektórych objawów kaca, takich jak zmęczenie, złe trawienie, rozdrażnienie brak apetytu itp.Dodatkowe źródło składników mineralnych (magnezu, cynku), witaminy C i B6.


Składniki 1 kapsułka zawiera
Proszek z kwiatów dziurawca zwyczajnego 300 mg
Proszek z korzenia opornika łatkowatego 40 mg
Proszek z korzenia chrzanu pospolitego 40 mg
Proszek z owoców ostropestu plamistego 40 mg
Witamina C 80 mg
Witamina B6 1,4 mg
Magnez 190 mg
Cynk 10 mg


Kto powinien stosować preparat HeparD:

osoby odczuwające pociąg do alkoholu;
osoby pragnące ograniczyć następstwa spożywania alkoholu;
osoby cierpiące na kaca;
osoby, które odstawiły alkohol – w celu utrzymania zdrowego trybu życia
osoby po zaprzestaniu spożywania alkoholu.


60 kapsułek po 546 mg.

WŁAŚCIWOŚCI:


Dzięki zawartym składnikom przy sporadycznym stosowaniu:


łagodzi wystąpienie objawów kaca jak na przykład utrudniony sen, rozdrażnienie, brak apetytu;
wspomaga odtruwające funkcje wątroby

Dzięki zawartym składnikom przy regularnym stosowaniu:

zmniejsza stres;
wspomaga układ nerwowy;
pomaga pokonać osłabienie nastroju i stres – objawy towarzyszące odstawieniu alkoholu.


ZALETY:

Jeden ze składników preparatu – kudzu (opornik łatkowaty) w Chinach był w czasach starożytnych stosowany w przypadku nadużywania alkoholu. Roślina ta jest odmianą gatunku Pueraria. Wyniki współcześnie prowadzonych badań potwierdziły fakt, że kudzu zawiera izoflawony, które hamują aktywność enzymu rozkładającego alkohol.Zaleca się spożywać 2 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: Walka z nałogami

Postprzez Moderator » Czwartek, 4 Wrz 2014, 16:49

Nowa szansa w leczeniu alkoholizmu

Alkoholizm jest plagą współczesnego społeczeństwa, ponieważ na tę ciężką chorobę cierpią miliony ludzi na całym świecie – nie tylko ci, którzy sami piją, ale również ich najbliżsi. Czy można wyleczyć się z alkoholizmu? Jeśli tak, to jaka metoda jest najskuteczniejsza?

Światowe statystyki dotyczące alkoholizmu są bardzo niepokojące. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, obecnie na świecie spożywa się średnio 6,1 l czystego alkoholu na osobę. Przewlekła intoksykacja alkoholowa skraca życie średnio o 17 lat i powoduje poważne problemy zdrowotne. Co roku na świecie około 320 tysięcy osób umiera na skutek nadużywania alkoholu.

Niestety, coraz więcej rodzin w naszym kraju dotyka problem uzależnienia od alkoholu najbliższych osób, które nie chcą lub nie potrafią poradzić sobie z tym nałogiem. Pragnienie pomocy osobie uzależnionej jest naturalne. Tylko jak można jej pomóc? Czy wyleczenie z alkoholizmu jest w ogóle możliwe?

Jak leczyć chorobę alkoholową

Jedni zaczynają wypytywać przyjaciół i znajomych, próbując dowiedzieć się w ten sposób, czy możliwe jest leczenie alkoholizmu. Inni zaś zwracają się do znachorów i energoterapeutów, wierząc, że magia jest jedynym rozwiązaniem w ich trudnej sytuacji. Jeszcze inni szukają artykułów i stron internetowych poświęconych leczeniu alkoholizmu czy zwracają się do klinik odwykowych, gdyż wierzą w moc silnych środków chemicznych.

Wielu jednak traci nadzieję, widząc przykłady z życia, kiedy osoba – wydawałoby się – prawie wyleczona ponownie sięga po kieliszek i stacza się na dno. Stąd wzięło się przekonanie, że leczenie choroby alkoholowej jest niemożliwe. Nie wolno jednak tracić nadziei. Osobie uzależnionej od alkoholu można pomóc niezależnie od stadium choroby. Czasami w przypadku długotrwałego nałogu leczeniu jest nawet skuteczniejsze, ponieważ problemy towarzyszące nadużywaniu alkoholu są tak duże, że łatwiej przekonują osobę uzależnioną do pozostawania w trzeźwości i podjęcia leczenia.

Najskuteczniejsza metoda

Jak już wspomniano, istnieje wiele różnych metod leczenia uzależnienia od alkoholu. Niestety, większość z nich posiada skutki uboczne. Preparaty chemiczne nie dla wszystkich są odpowiednie, ponadto – potrafią one pogłębić problemy zdrowotne. Hipnoza, która jest popularnie stosowana w terapii uzależnień, również nie przynosi pożądanych efektów. Jaka metoda jest więc najskuteczniejsza? O dziwo, jest to fitoterapia. Od najdawniejszych czasów do zwalczania zgubnego nałogu wykorzystywano różnego rodzaju wyciągi i napary roślinne. Nie warto jednak natychmiast udawać się do apteki po zioła w celu przygotowania własnego wywaru leczniczego. Wszystkie składniki powinny być bowiem starannie dobrane i harmonijnie połączone, dlatego też domowe sposoby leczenia alkoholizmu mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Aby niepotrzebnie nie narażać zdrowia osoby uzależnionej i zapewnić jej możliwie najlepszą i najwygodniejszą terapię, firma Vision opracowała wyjątkowy preparat naturalny na bazie roślin – HeparD.

Unikalny skład niezwykłego produktu

Głównym składnikiem aktywnym tego preparatu jest opornik łatkowaty (bardziej znany jako kudzu). Tradycyjnie stosowany jako naturalny środek przy nadużywaniu alkoholu. Opornik łatkowaty lub kudzu występuje w Japonii i Chinach, gdzie jest powszechnie stosowany od 2500 lat. Badania potwierdzają fakt, że kudzu hamuje aktywność enzymu rozkładającego alkohol. Ten „magiczny” składnik zawdzięcza swoje działanie zawartości aktywnych saponin, flawonoidów oraz izoflawonów. W celu wzmocnienia tych właściwości preparat HeparD został uzupełniony o trzy aktywne składniki roślinne. Są to: ostropest plamisty, chrzan oraz dziurawiec. Stosowanie ostropestu plamistego korzystnie wpływa na wątrobę, jej funkcje wydalniczą(w tym zakresie wydalania alkoholu i produktów jego rozpadu). Ponadto korzystnie wpływa na serce. Natomiast chrzan jest tradycyjnie stosowany na trawienie. Dziurawiec korzystnie wpływa na pęcherzyk żółciowy i trawienie tłuszczów oraz nastrój, wspomaga zdrowy sen, korzystnie wpływa na serce i funkcje psychologiczne. Preparat HeparD został ponadto wzbogacony o cynk, magnez oraz witaminy B6 i C. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz utrzymaniu równowagi kwasowo – zasadowej. Magnez zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i funkcji psychologicznych. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dzięki tej starannie dobranej kombinacji naturalnych składników, witamin i substancji mineralnych preparat HeparD jest unikalnym preparatem. Łączne działanie tych składników wspomaga przemianę materii i posiada właściwości antystresowe.

Nowy produkt HeparD – pomaga uwolnić się od niektórych następstw nadużywania alkoholu i złagodzić objawy kaca.[/size]
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04


Wróć do Informacje o firmie i produktach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron