Strona 1 z 1

Bóle kolan

PostWysłany: Sobota, 31 Lip 2010, 08:48
przez Jerzy Frankiewicz
Witam ! Od ponad roku , bolały mnie kolana . Ból ciągle się zwiększał , miałem problemy przy długiej jeździe samochodem , miałem problemy z chodzeniem .
W nocy kolana bolały mnie tak bardzo , że nie mogłem spać . Leczyłem się : artroskopem i żelami przeciwbólowymi , nacierałem kolana różnymi specyfikami ,
okładałem liśćmi kapusty , ale wszystko na nic - ból tylko się zwiększał . Najgorsza była noc - w porównaniu - ból zęba, przy tym bólu , to "pryszcz".
"Przypadkowo"(pisze w cudzysłowu , bo w przypadki nie wierzę - to była w moim pojmowaniu, ingerencja Najwyższego) spotkałem dwie konsultantki firmy VISION, które namówiły mnie abym zastosował: Detox i Nutrimax reklamowanej przez te panie firmy.
Zaszokowała mnie cena - 99zł za jedno opakowanie , byłem trochę sceptyczny , ale przez sam szacunek dla tych pań , zakupiłem preparaty i zacząłem używać po 2 kapsułki jednego i drugiego, dwa razy dziennie rano i wieczorem na czczo . Efekt był piorunujący , brałem bady zaledwie trzy dni , ból kolan nieznacznie zmniejszał się , jednak w czwartą noc , nastąpiła miła niespodzianka , przespałem spokojnie całą noc .Bady zacząłem brać 10.07.2010 , a dzisiaj jest 31.07.2010 ,
kolana przestały mnie boleć , czuję jakby były z gumy. Jestem zafascynowany tymi środkami , a szczególnie ich wspaniałym, regenerującym oddziaływaniem na organizm ludzki.Jednak mam jeszcze inne problemy : głęboki niedosłuch , i problemy z prostatą ( PSA - było 9 , a jest 0,2 ) niby wyleczone , a jednak problem występuje nadal . Mając doświadczenie z kolanami , mam nadzieję , że i te problemy się przynajmniej zmniejszą . Dlatego od 27.07.2010 zacząłem brać : antiox 2x dziennie po dwie kapsułki , chromovital , sveltform , pax , te po 2x dziennie po jednej , jednak pax tylko 2 kaps. przed snem. Dzisiaj ,już po paru dniach mogę stwierdzić , że czuję się świetnie, ale to mało powiedziane. Czuję się lepiej, niż kiedykolwiek od chwili mojego urodzenia, a po pax-e , wysypiam się komfortowo.
Czuję się jak nowo narodzony , jestem pozytywnie zaszokowany do tego stopnia , że zostałem dystrybutorem firmy VISION , a mój pierwszy zakup to będzie SPLIT BOSTER - tj. ok. 50 opakowań suplementów za sumę ok 3000zł. Jako dystrybutor mam 40 % zniżki , a w prezencie przy tak dużym zakupie , dostanę 10 opakowań badów za darmo . Zamierzam rozprowadzać bady , aby inni mogli zapomnieć , o swoich cierpieniach . Mam świadomość , że dystrybucja nie będzie łatwa , ale jestem pełen optymizmu , a jak nie sprzedam produktów to sam je zużyję.
Moja mama - 74 lata , ma zwyrodnienie kręgosłupa , niedowład prawej nogi , niedowład stopy i wiele innych chorób - od ponad miesiąca dzięki tym samym paniom, bierze bady : antiox , lifepak senior, oraz nutrimax ( detoxu nie może brać , bo miała wstawiane jakieś śruby przy operacji biodra ) i czuje się coraz lepiej.Gdy dzwoniłem do niej codziennie , zawsze musiałem cierpliwie wysłuchać co ja akurat boli , teraz mówi mi , że się czuje świetnie , a ostatnio poinformowała mnie , że odstawiła leki przeciwbólowe . Mama chodziła, o kuli , pochylona na prawą stronę prawie do połowy , teraz już chodzi wyprostowana , gdy wiozłem ją na zakupy , zauważyłem , że nie wzięła kuli - stwierdziła , że już jej nie potrzebuje . Na leki miesięcznie wydawała ok 300 zł, a teraz zastąpiła je badami VISION , które naprawdę postawiły ją na nogi . Mówią , że cuda w dzisiejszych czasach się nie przytrafiają , a jednak to nie jest prawda , bo z produktami firmy VISION cuda się zdażają .

Re: Bóle kolan

PostWysłany: Czwartek, 6 Paź 2011, 10:39
przez karola1986
Miałam poważne problemy ze stawami. Przez długi czas każdy energiczny ruch powodował u mnie silny ból. Pierwszy lekarz powiedział, że to chwilowe, drugi, że to nic poważnego - zapisał leki. Później okazało się, że mam koksartozę. Mój lekarz zaproponował mi terapię. Na początku kategorycznie odmówiłam, ale po jego namowach postanowiłam spróbować - i aż, boje się mysleć co byłoby, ggybym wtedy podjęła inna decyzję. Teraz mogę biegac pływać. Moje życie wygląda zupełnie inaczej!