bielacto +hashimoto

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: bielacto +hashimoto

Re: bielacto +hashimoto

Post przez Konsultant » Wtorek, 11 Paź 2011, 13:35

Pani Aniu,
cieszę się, że znalazła Pani ofertę firmy VISION. To naprawdę świetne produkty i zdecydowanie powinny Pani pomóc. Jeśli chodzi o bielactwo te skutki tej choroby też powinny się w dużym stopniu zmniejszyć i poprawić, jakość Pani skóry.

Jest też u Pani guzek i niedoczynność tarczycy.
Przy takich problemach warto zastosować następujące produkty, które będą się wzajemnie uzupełniać i pomogą na każde z tych schorzeń.

Podstawowym produktem będzie Detox - przynajmniej 3 razy dziennie po 1 kapsułce. Najlepiej byłoby 2 razy dziennie po 2 kaps.
Antiox - 2 -3 razy dziennie po 1 kaps.
Chromvital- 2 razy dziennie poi 1kaps.
Sveltfrom - 2 razy dziennie po 1 kaps.

Jeśli się Pani zdecyduje na kurację proszę po pewnym czasie napisać o efektach!
Pozdrawiam

bielacto +hashimoto

Post przez Laleczka1 » Wtorek, 19 Lip 2011, 13:07

witam, mam bielactwo nabyte,pojawiło się w ok 10 lat temu.mam 32 lata. jednak na bielactwo cierpi też kilka kobiet z rodziny. od roku przyjmyję też euthyrox 75 w związku z niedoczynnością tarczycy w przebiegu hashimoto,które jak się okazało także jest dziedziczne w mojej rodzinie. Z badania usg tarczyczy wynika ze jest guzek łagodny. proszę o pomoc w doborze produktów vision na te dwie połączone ze sobą choroby ,gdyż wierzę ze one naprawdę mogą mi pomóc.pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Anna

Góra


cron