Endometrioza

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Endometrioza

Endometrioza

Post przez Agnieszka 32 » Wtorek, 29 Cze 2010, 21:17

Witam serdecznie,
moim problemem są nawracające torbiele endometrialne, co gorsza nie ograniczające się do występowania jedynie na jajnikach, ale rozsiane również po miednicy mniejszej :cry: Poza tym mam również stwierdzone zaburzenia hormonalne. Np. DHEA jest 2-krotnie przewyższone, FSH i LH też bez rewelacji, itd. Obecnie z tego co widać na usg, mam na jajniku torbiel endometrialną wielkości ok 8-9cm. Bardzo nie chcę być "ponownie" operowana :? więc BŁAGAM PANA O FACHOWĄ PORADĘ. Sporo się naczytałam o preparatach Vision i mocno wierzę, że będą mi w stanie pomóc, z pańskim doradztwem oczywiście.
Z góry dziękuję za odp.

Góra


cron