Efekty stosowania Żelu Millenium NEO

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Efekty stosowania Żelu Millenium NEO

Efekty stosowania Żelu Millenium NEO

Post przez Elena W lat 54 » Piątek, 13 Maj 2016, 16:53

Witam mam na imię Elena, mam 54 lata i chciałabym opowiedzieć o efektach stosowania przeze mnie Żelu Millenium Neo. Miałam suchą skórę i delikatną cerę. Po umyciu czułam, że cera jest ściągnięta i spierzchnięta. Dlatego stosowałam bardzo tłuste kremy, które zatykały pory i uniemożliwiały skórze prawidłowe oddychanie, przez co nabierała ona brzydkiego połysku. Po zaobserwowaniu efektów stosowania żelu u znajomych, postanowiłam również go wypróbować. Przez pierwszy miesiąc moja cera chłonęła ten żel każdą komórką, wcierałam go w skórę twarzy i szyi nie raz, ale trzy-cztery razy dziennie, co było bardzo przyjemne. Po trzech miesiącach mogłam wreszcie cieszyć się nową cerą, która już nie była spierzchnięta i ściągnięta po umyciu, tylko zdrowa i piękna.

Góra


cron