Problemy ze wzrokiem!

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Problemy ze wzrokiem!

Problemy ze wzrokiem!

Post przez Marianna » Wtorek, 11 Lip 2017, 20:04

Moje problemy ze wzrokiem pojawiły się po przekroczeniu 50. roku życia. Jak to mówią : starość nie radość:), ale w wieku 50.lat wcale nie myśli się o starości! Tymczasem kilkugodzinna praca przy komputerze, codzienie przez ostatnich kilkanaście lat dało mi się we znaki. Najgorzej było pod koniec lat dziewięćdziesiątych i nieco później kiedy dominowały ogromne monitory emitujące szkodliwe promieniowanie. Po kiku godzinach pracy, oczy piekły mnie, a obraz, który widziałam był rozmazany. Oczywiście poszłam do okulisty. Pojawiły się krople i lekarstwa. I tak minęło kolejnych kilka lat. Nie chcę opisywać wszystkich "doswiadczeń medycznych" jakie na mnie przeprowadzano, dość powiedzieć, że było to swego rodzaju pudrowanie problemu. Na własną rękę zaczęłam szukać pomocy w internecie i trafiłam na preparaty, które mnie zainteresowały. Preparaty Vision. Po wnikliwej lekturze zaczęłam brać: Antiox, Pax oraz Beesk. Efekty przerosły moje oczekiwania. Poprawiło się nawilżenie oczu i ostrość widzenia (!!!), oczy przestały mnie piec! Po jakimś czasie zaproponowano mi nowy (wtedy) preparat Vision o nazwie Safe2C. To była rewelacja. Praktycznie zastąpił te wcześniejsze i od tego czasu nieustannie i każdego dnia połykam po jednej kapsułce rano i wieczorem. Często korzystam również z innych preparatów, głównie LiveLon /na podtrzymanie młodośći:)/ i Medisoya, która pozwoliła mi przejść okres klimakterium z uśmiechem i bez znanych kobietom przykrych dolegliwości. Pozdrawiam i życzę zdrowia. Marianna

Góra


cron