schizofrenia

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: schizofrenia

Re: schizofrenia

Post przez Moderator » Sobota, 23 Lut 2013, 02:09

Polecam poczytać:
viewtopic.php?f=5&t=129

pozdrawiam

schizofrenia

Post przez silverwolfonline » Czwartek, 26 Lip 2012, 15:29

Mam schizofrenię, obecnie jestem w remisji i szukam terapii alternatywnej. Leki mam jeszcze na 1 rok i 2 miesiące, później chciałbym zmienić je na ziołowe i podtrzymujące. Obecnie jedyną znaną substancją pochodzenia roślinnego mającą działanie przeciwpsychotyczne jest nienarkotyczny kannabidiol (lek Modulyn będący obecnie w II fazie testów klinicznych zawiera 200mg kannabidiolu). Badania innych pochodnych na stabilizację nastroju nie są prowadzone. Czy w ofercie firmy może pojawić się wyciąg z konopi włóknistej, pozbawiony THC?

Proszę tylko o nadzieję na nie bycie skazanym na chemiczne prochy, o poważnych skutkach ubocznych.

Góra


cron