Wrzody jelita grubego i reumatyzm

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Wrzody jelita grubego i reumatyzm

Re: Wrzody jelita grubego i reumatyzm

Post przez Konsultant » Sobota, 28 Sty 2012, 23:30

Witam
miałam taki przypadek osobiście i najlepszymi preparatami na wrzody są:
Detox - 2 razy dziennie po 2 kapsułki
Ursul - 2 razy dziennie po 2 kapsułki
Lifepac Senior - 1 razy dziennie po 1 kapsułce
Pax - 2 razy dziennie po 1 kapsułce
Jeśli chodzi o reumatyzm to rewelacyjny jest Nutrimax - 2 razy dziennie po 1 kapsułce

Taki zestaw stosować przez 3-4 miesiące a do tego odstawić produkty oparte na drożdżach, słodycze, ocet, majonez i alkohol.

Re: Wrzody jelita grubego i reumatyzm

Post przez Lekarz » Poniedziałek, 1 Lis 2010, 22:30

Anna napisał(a):Preparaty używam od 7 m-cy jak detox, antiox, pax, l.p.senior, l. p. junior, chromwital, mistik, passilat,nutrimax, sveltform w dawkach 2x1. Oczywiście nie wszystkie naraz, zazwyczaj 4 produkty razem, np, detox, antiox, pax, nutrimax, miałam nadzieję że pozbędę się bólu w stawach, bólu kości, bólu głowy, no niestety jak do tej pory bóle nie ustąpiły. Nie wiem może źle dobieram preparaty i robię coś nie tak. Bardzo proszę o poradę. Choruję na wrzody jelita grubego i reumatyzm.


Prosze zmienic preparaty:
Mega 3x2
Cupers 2x2
Pax 3x2
Lifepac Senior 2x2
Miejsca chore proszę smarować żelem EnjoyNT 3x dzinnie

Poprawa powinna nastąpić już w pierwszym miesiącu

Wrzody jelita grubego i reumatyzm

Post przez Anna » Poniedziałek, 25 Paź 2010, 09:09

Preparaty używam od 7 m-cy jak detox, antiox, pax, l.p.senior, l. p. junior, chromwital, mistik, passilat,nutrimax, sveltform w dawkach 2x1. Oczywiście nie wszystkie naraz, zazwyczaj 4 produkty razem, np, detox, antiox, pax, nutrimax, miałam nadzieję że pozbędę się bólu w stawach, bólu kości, bólu głowy, no niestety jak do tej pory bóle nie ustąpiły. Nie wiem może źle dobieram preparaty i robię coś nie tak. Bardzo proszę o poradę. Choruję na wrzody jelita grubego i reumatyzm.

Góra


cron