Choroby mięśni

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Wyślij odpowiedź

:
W celu uniknięcia automatycznych działań, wymagamy wprowadzenia obydwu wyświetlonych poniżej słów w pole tekstowe znajdujące się pod nimi.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[img] włączone
[flash] wyłączony
[url] włączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Choroby mięśni

Re: Choroby mięśni

Post przez Konsultant » Sobota, 28 Sty 2012, 23:36

Witam serdecznie,
jeśli chodzi o doktora Sulimę to dużo o nim słyszałam i wiem, że przypisuje duże dawki suplementów ale dobiera je skutecznie. Słyszałam też o wielu osobach bardzo zadowolonych z kuracji. Skoro Pani u niego była to na pewno dostała Pani wykaz jakie suplementy najlepiej zastosować.
Myślę również, że nawet jeśli medycyna twierdzi, że coś jest nieuleczalne to i tak warto próbować i walczyć z tą chorobą.
Przecież nie ma rzeczy niemożliwych - polecam uwadze właśnie książkę o takim tytule :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wiary w niemożliwe i zdrowia

Choroby mięśni

Post przez ola » Czwartek, 17 Lut 2011, 21:06

dzień dobry , mam dziecko chore od urodzenia na miopatię mięśni typu minikore (jest to choroba genetyczna), ostatnio trafiłam do doktora Sulimy, który leczy preparatami visione, stwierdził on że chorobę tą da się wyleczyć właśnie tymi preparatami, gdzie dotąd zawsze słyszałam że jest to choroba nieuleczalna.Może ktoś z was leczył się lub słyszał o podobnym przypadku? Bardzo proszę o informację.

Góra


cron