Strona 1 z 1

Vision Detox a Antykoncepcja

PostWysłany: Czwartek, 22 Sty 2009, 10:35
przez cobra21_21
Witam.
Mam pytanie dot. produktu Vision Detox.
Chciałabym zaczac ptzyjmowac ten produkt, ale obawiam sie, poniewaz przyjmuje tabletki doustne antykoncepcyjne.
Wiem, ze przy rozwolnieniu, tabletki antykoncep. moga nie zadzialac w 100%. Nie znamproduktu Detox Vision ale jak On ma sie do antykoncepcji? Czy mozna Go stosowac razem z tabletkami zachowujac ich 100% zabezpieczenia?
Dziekuje za odpowiedz z gory.

Re: Vision Detox a Antykoncepcja

PostWysłany: Sobota, 24 Sty 2009, 21:33
przez Moderator
Witam
Detox jest preparatem oczyszczającym, po zastosowaniu mogą nastąpić różne reakcje organizmu. Może pojawić się uczucie mdłości, biegunka. Nie stanowi to jednak zmniejszenia skuteczności tabletek antykoncepcyjnych.
Żeby te preparaty mogły zaburzyć antykoncepcję hormonalną musiałaby wystąpić bardzo ostra biegunka do czterech godzin od zażycia tabletki. Ostra biegunka to taka, że nie da rady jej powstrzymać, trzeba pobiec do wc, jest wodnista i zdarza się co najmniej kilka razy. Jeśli biegunka (również wymioty) przytrafi się później niż 4 h po - nie ma w ogóle o czym myśleć bo tabletka się wchłonęła.
Dlatego dla poczucia bezpieczeństwa najpierw należy przyją tabletkę antykoncepcyjną a preparaty Vision, dłównie Detox po mniejwięcej 4 godzinach.

Jeśli chodzi o antykoncepcję proszę pamiętać jak bardzo poważne skutki negatywne dla zdrowia niesie jej stosowanie.
Wiele kobiet skarży się na częste bóle głowy, na spadki nastroju a nawet depresję nie wspominając o poważniejszych objawach jak pojawienie się choroby zakrzepowej, wzrostu ciśnienia krwi czy pogorszenia się wyników badań prób wątrobowych.Te objawy są lekceważone lub nie wiąże się ich występowania z przyjmowaniem pigułki przez kobiety, ale także przez lekarzy. W wyniku takiego postępowania najczęściej leczy się objawy lecz nie likwiduje się przyczyn.

Należy się zastanowić czy warto tak ryzykować i wystawiać na próbę własny organizm, skoro istnieją inne metody antykoncepcji, które nie ingerują w delikatny cykl miesiączkowy kobiety. Może warto się nad tym zastanowić.

Polecam gorąco uwadze urządzenia, które nazywają się komputerami cyklu. Wiele kobiet spróbowało i uważają to urządzenie za naturalną rewelacyjną metodę w 99,3% skuteczną.
http://www.wellness.sklep.pl/-b-lady-comp-b-,63.html

Re: Vision Detox a Antykoncepcja

PostWysłany: Poniedziałek, 2 Lut 2009, 12:18
przez kingaxx
Witam,
Bardzo proszę o informację czy są jakieś przeciwskazania do stosowania preparatu Detox w przypadku posiadania spirali domacicznej.
Dziękuję z góry za szybką za odpowiedż.

Re: Vision Detox a Antykoncepcja

PostWysłany: Środa, 4 Lut 2009, 01:15
przez Moderator
Witam
Detox to silny preparat oczyszczający.
Zalecenia kiedy nie stosować:
- nie stosujemy u osób po przeszczepach organów, z wszczepionym stymulatorem pracy serca, ostrożnie u osób ze śrubami, drutami w kościach, endoprotezami, wówczas stosujemy 1 kasułkę detoxu dziennie.

W Pani przypadku też należy zachować ostrożność i nie stosować więcej niż 1-2 kapsułki dziennie. Przy dawkach profilaktyczny nie powinno się nic dziać. Jednak jest to ciało obce w organizmie, a Detox został stworzony po to aby nasz organizm oczyszczać z wszelkich toksyn.
Detox profilaktycznie do 2 dziennie a stosować większe ilości Antioxa.

Pozdrawiam