Oberon

Doświadczenia lekarzy w stosowaniu preparatów firmy Vision. Wypowiedzi, praktyczne informacje...

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Oberon

Postprzez Lucyna » Środa, 30 Kwi 2008, 22:56

Byłam ostatnio na badaniu profilaktycznym. Badano mnie urządzeniem zwanym oberon. Musze przyznac, iż byłam pod wrażeniem. Czułam się jakby świat delikatnie się zmienił o jakies 300 lat do przodu, tzn. wydało mi się to dziwne, że na podstawie przepływu energii przez nasze ciało można stwierdzić na co jestem chora lub byłam. Później dowiedziałam się, że takie urządzenie w medycynie chińskiej funkcjonuje już od bardzo dawna. Tak więc gonimy nie tylko zachód ale też wschód :)) Po zdiagnozowaniu u mnie ogólnych problemów z trawieniem i problemów wątrobowych lekarz przypisał mi na pierwszy miesiąc - odtrucie i oczyszczenie organizmu. DETOX, PAX, ANTIOX i NUTRIMAX po jednej kapsułce rano i wieczorem. Drugi miesiąc zamiast NUTRIMAX - ARTEMIDA. Trzeci miesiąc SVELTFORM, ARTEMIDA, CHEVITON i PAX. Po trzech miesącach kuracji udałam się znów do tego samego lekarza i po badaniu oberonem stwierdził, że problemy z trawieniem zniknęły w 70% natomiast na wątrobę przypisał mi tym razem MEGA i CUPERS razem z PAX i Lifepac SENIOR. Zarzywam suplementy Vision regularnie i stwierdzam, że naprawde działają. Teraz czuje się zdecydowanie lepiej. Stosuje profilaktycznie. Pozdrawiam. Lucyna.
Lucyna
 
Posty: 2
Rejestracja: Środa, 30 Kwi 2008, 22:25

Re: Oberon

Postprzez Moderator » Sobota, 24 Maj 2008, 22:32

OBERON - Komputerowa ocena stanu zdrowia

OBERON jest unikalną aparaturą diagnostyczną umożliwiającą uzyskanie pełnej informacji o zdrowiu oraz pierwszych sygnałach pojawienia się symptomów chorobowych niemożliwych do stwierdzenia drogą innych metod diagnostycznych (USG, RTG, tomografia komputerowa itp.), które uwidaczniają dopiero ukształtowaną zmianę.

Urządzenie OBERON zostało opracowane przez korporację komputerową HGY Ltd. J&J a wykonane przez naukowców europejskich, amerykańskich i rosyjskich.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: Oberon

Postprzez Moderator » Poniedziałek, 26 Maj 2008, 20:09

Medycyna tradycyjna praktycznie nie zajmuje się leczeniem stanów „przedchorobowych”. Można sobie jednak pomóc w inny sposób – stosując odpowiednie zabiegi terapeutyczne, zmieniając dietę, zażywając preparaty ziołowo-witaminowe. Bo lepiej zapobiegać zamiast leczyć.

Działanie komputerowego urządzenia diagnostycznego OBERON opiera się na założeniu, że każdy organ, każda komórka naszego ciała wysyła charakterystyczną dla siebie falę elektromagnetyczną. Wystarczy więc zbadać fale przepływające przez mózg, by dowiedzieć się, gdzie w organizmie jest jakieś zaburzenie. Upraszczając, można powiedzieć, że w naszym mózgu mamy mapę całego ciała: tam właśnie możemy uzyskać wiedzę na temat np.: płuc czy serca. Należało więc skonstruować urządzenie potrafiące badać fale przepływające przez mózg, a jednocześnie będące w stanie wskazać gdzie w organizmie występują zaburzenia.
Sztuka ta nadała się przed kilkoma laty specjalistom z rosyjskiego Instytutu Psychofizyki Stosowanej. Nad jego udoskonaleniem pracowali także naukowcy ze St. Zjednoczonych, Japonii. Początkowo OBERON był używany do rozpoznawania stanu zdrowia i komponowania diety kosmonautom. Teraz służy wszystkim. Należy jednak podkreślić że aparatura nie zastępuje klasycznych badań.

Po badaniu pacjent otrzymuje wydruk komputerowy z badania wraz z opisem. Ważnym aspektem jest fakt, że badanie jest bezinwazyjne, gdyż nie wiąże się z żadnym promieniowaniem, oraz bezbolesne. W żaden sposób nie wpływa na komórki organizmu i nie przekazuje im żadnych fal, przyjmując jedynie informacje i przekazując je do systemu.

Należy pamiętać, że badanie OBERONEM diagnozuje stan całego organizmu, dzięki czemu można wychwycić choroby we wczesnym stadium oraz skłonności, które w przyszłości mogą skutkować ciężkimi chorobami. Dzięki temu badaniu pacjent może dostosować swój tryb życia i sposób leczenia tak, aby uniknąć przykrych powikłań.

Badanie OBERONEM jest idealne zwłaszcza dla osób, które mają pewne dolegliwości, których nie mogą się pozbyć, lub tradycyjnie leczone nie widzą poprawy jak również dla osób, które kompleksowo i bezboleśnie chcą sprawdzić stan swojego organizmu.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04


Wróć do Doświadczenia lekarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


cron