Ziola na nadciśnienie

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Ziola na nadciśnienie

Postprzez Aleksandra1 » Poniedziałek, 22 Maj 2023, 17:11

Proszę o informację jakie zakupić zioła dla mężczyzny 57 lat z otyłością i nadciśnieniem oraz dną moczanową.Waga 137 kg przy wzroście 176 i na nadciśnienie stosowany lek Co-Valsacor.Na dnę moczanową lek morwa biała. Ogólny stan zdrowia dobry .Zioła miałyby zastąpić te leki i wzmocnić organizm.Bardzo proszę o odpowiedź. Basia
Aleksandra1
 
Posty: 1
Rejestracja: Niedziela, 21 Maj 2023, 07:26

Re: Ziola na nadciśnienie

Postprzez Moderator » Wtorek, 30 Maj 2023, 07:44

Szanowna Pani, żadne zioła nie zastąpią zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety. Należałoby najpierw sprawdzić skąd wzięło się nadciśnienie. Rodzajów nadciśnień jest ponad 30, posiadając wiedzę jakiego typu jest to nadciśnienie łatwiej jest zmienić tryb życia. Przede wszystkim: pozbycie się nadwagi, więcej ruchu (sportu), zmiana jadłospisu na lekkostrawne ale zbilansowane jedzenie. Co do ziół można wspomagać ten proces stosując Detox, Nutrimax i Antiox po jednek kapsułce rano i wieczorem. Proszę nie odstawiać na ten moment żadnych leków.
Moderator
 
Posty: 175
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


cron