ilośc stosowanych tabletek u dzieci?

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

ilośc stosowanych tabletek u dzieci?

Postprzez asiah10 » Piątek, 12 Lut 2010, 22:46

Mam pytanie w jakiej ilości stosuje się u dzieci np. detox? Szczerze powiedziawszy budzi moje wątpliowosci informacja, że 2 x dziennie, po jednej tabletce, tak jak u osoby dorosłej. Przecież dzieci zdecydowanie różnią się wagowo od osób dorosłych, więc logiczne jest dla mnie, że np. osoba ważąca 18 kg, potrzebuje zdecydowanie mniej preparatu niż np. osoba ważąca 70 kg.
asiah10
 
Posty: 1
Rejestracja: Piątek, 12 Lut 2010, 22:40

Re: ilośc stosowanych tabletek u dzieci?

Postprzez Agnieszka » Sobota, 27 Lut 2010, 19:08

Witam

ma Pani rację, jednak takie dawkowanie jest niebezpiecznie, jeśli stosujemy lekarstwa i środki chemiczne.
Proszę pamiętać, że te produkty to nie lekarstwa, to nie jest chemia i żadne antybiotyki, które są ogromnie niebezpieczne.
Przy antybiotykach podwójna dawka może skończyć się tragicznie. Jednym z takich przypadków jestem ja sama.
Jako dwuletnie dziecko pomylono się i wstrzyknięto mi podwójną dawkę antybiotyku, zresztą bardzo silnego. Jakom dziecko bardzo chorowałam. Następnego dnia po zastrzyku okazało się, że moje oczy się rozjechały, miałam potwornego zeza. Moja mama się załamała. Nie mogła jednak nic poradzić. To były jeszcze takie czasy, że nie oskarżało się lekarzy. Cierpiałam z tego powodu kilka naście lat. Nosiłam szkła bardzo grube szkła, pryzmaty. W szkole się ze mnie wyśmiewano. Musiałam przejść operację by moje oczy były znów na swoim miejscu. Jestem mamie za to wdzięczna, ponieważ dziś nie muszę się tego wstydzić.
Dlatego nie dziwię się, że się Pani boi. Proszę mi jednak wierzyć, że akurat te produkty nie zaszkodzą. To są głównie zioła i witaminy. To tak jakby Pani dała dziecku na raz dwa kilo marchwi. Jedyne, co może się stać to może mieć rozwolnienie. Jednak tak duża ilość marchewki mu nie zaszkodzi. Może się jednak okazać, że organizm właśnie tyle potrzebuje. Dzisiejsze warzywa i owoce straciły swoje walory witaminowe. Marchewka już tylko wygląda jak marchewka i jej zawartość witaminowa jest znikoma. Dlatego tak ważne jest by dożywiać organizm naturalnymi dodatkami do żywności.
Niestety XXI-wiek i nasza cywilizacja nas do tego zmusza. Kiedyś było by to nie do pomyślenia. Dziś to już normalność. Każdy z nas powinie się suplementować. Masz organizm ma braki, dlatego tak często chorujemy.
Mój syn ma w tej chwili 8 lat. Bierzemy te produkty całą rodziną już prawie 3 lata. Nikt z nas nie choruje, a drobne infekcje i przeziębienia, jakie się pojawiają kończą się 2 -3 dniach.
To może brzmi nieprawdopodobnie, ale to prawda. Proszę się samej przekonać.
Ostatnio ja razem z synem załapaliśmy jakiegoś wirusa. Zaczęliśmy kaszleć i bolało nas gardło. Stosowaliśmy Detox, Pax i Antiox po 6-8 kapsułek 3 razy dziennie. To nie żart!!!
Choroba minęła w trzy dni.
Pozdrawiam i życzę Państwu takich efektów jak nasze lub jeszcze lepszych.
Agnieszka
 


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość


cron