kręcz karku

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

kręcz karku

Postprzez brat » Wtorek, 23 Mar 2010, 21:56

Witam,

Mam pytanie w wyniku stosowania leku psychotropowego przez około 5lat nastapił skurcz mięśni i skutkiem tego jest kręcz już od 2 lat nie biore tego leku bo zmieniłem lekarza teraz żadnych psychotropów nie biore które nie były mi potrzebne na to wyglada a lekrz jak maszyna je przepisywał jestem wrażliwym człowiekiem to fakt i po tym został mi tez zespół jelita drażliwego dostałem od konsultanta katalog o konsultanta i chce ratować sie nimi w dalszym leczeniu mam 36lat chce być w miare zdrowy i jakoś funkcjonować a w tej chwili jest ciężko jestem wciągnięty w leczenie botuliną i baklofenem na mięśnie.Prosze o poradę i polecenie dawek preparatu na poczatek


Dziękuje
brat
 

Re: kręcz karku

Postprzez Jakub25 » Poniedziałek, 17 Maj 2010, 20:49

Według mnie, mógłby pan spróbować wziąć: antiox, pax, nutrimax, cupers 4 x 1- pierwszy miesiąc. Natomiast w drugim miesiącu: detox, antiox, pax 4 x1 oraz chromvital rano i po południu po 1.
Nie jestem lekarzem, tylko doradzam.
Jakub25
 
Posty: 14
Rejestracja: Piątek, 26 Mar 2010, 19:24

Re: kręcz karku

Postprzez Jakub25 » Wtorek, 18 Maj 2010, 14:58

Myślę, że pana organizm jest bardzo zanieczyszczony, więc musi pan zacząć od małych dawek, ponieważ mogą wystąpić zaparcie. Jeśli ma pan jakiś piasek albo kamienie na nerkach, to może nastąpić zbyt nagłe oczyszczenie. Proponuję, aby stopniowo pan wprowadzał produkty, np. przez tydzień po jednej kapsułce dziennie, potem po 2 itd. Vision to takie preparaty, w których, każdy może sam sobie ustalać dawkę. Nie należy pomijać ustalonych przez siebie dawek, bo w takim wypadku efekt jest słabszy.
Nie jestem lekarzem, tylko doradzam.
Jakub25
 
Posty: 14
Rejestracja: Piątek, 26 Mar 2010, 19:24


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


cron