bezsenność

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

bezsenność

Postprzez dorota » Środa, 13 Paź 2010, 14:49

Starsza osoba bo ma lat 83 od 2 tygodni bieże Detox, od tygodnia ma problem z totalną bezsennością. Od 10 może 15 lat zawsze to był problem, ale przez ostatni czas sypia ok. godziny na dobę. Jednocześnie jest energiczna i nieśpiąca przez cały dzień. Jednak sypianie godzinę na dobę jest denerujące. Ma zakupiony Antiox, czy go brać? Czy coś innego należałoby zrobić, czy czekać aż ogranizm sam się wyreguluje?
Dodatkowa informacja: ogólny stan zdrowia kobiety dobry, bez poważniejszych chorób, uregulowane tabletkami ciśnienie, zarzywa tabletki wspomagające na pamięć, po przebytym zapaleniu jelita grubego, stosuje dietę. Preparaty Vision są raczej na odtoksycznienie organizmu, profilaktycznie niź leczniczo.
dorota
 

Re: bezsenność

Postprzez Lekarz » Poniedziałek, 1 Lis 2010, 22:31

Proszę podać:

Pax 2x2
Lifepac Senior 2x2
Vinex 2x2
Lekarz
 

Re: bezsenność

Postprzez dorota » Poniedziałek, 8 Lis 2010, 12:38

serdeczne dzięki
dorota
 

Re: bezsenność

Postprzez Lekarz » Sobota, 13 Lis 2010, 23:34

dorota napisał(a):serdeczne dzięki

w/w dawki proszę zastosować przez okres conajmniej 6 miesięcy - potem miesiąc przerwy. w 8 miesiacu zmniejszyć dawki o połówę i stosować przez kolejne 2 lata. Po dwóch latach zrobić badania.
Lekarz
 


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron