Jak długo brać lfepac

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Jak długo brać lfepac

Postprzez dyskap1 » Sobota, 30 Paź 2010, 19:42

Witam serdecznie. Moja córka ma 4 latka i od 2 lat podaję jej regularnie lifepac junior po jednej tabletce każdego dnia. Widzę od dawna dużą poprawę w stanie jej zdrowia. Mała rzadko choruje, a jak złapie ją jakieś przeziębienie to dodatkowo podaje jej detox i choroba szybko mija.Problem polega na tym, że mąż wyczytał gdzieś, że zioła (ogólnie) powodować mogą uszkodzenia wątroby i nerek. Moje pytanie jest takie, czy lifepac junior jest w 100 % bezpieczny i czy można podawać go stale profilaktycznie, czy warto jest jednak zrobić przerwę w jego podawaniu, a podawać go tylko kiedy jest potrzeba (choroba, przeziębienie).Czekam na odpowiedź fachowca, aby uspokoić siebie i męża.Pozdrawiam Edyta
dyskap1
 
Posty: 2
Rejestracja: Sobota, 30 Paź 2010, 19:36

Re: Jak długo brać lfepac

Postprzez Lekarz » Poniedziałek, 1 Lis 2010, 22:24

Lifepac junior proszę podawać jak najdłużej - nawet przez całe życie.

Jeśli mąż przeczytał, jakiś dziwny wywiad z jakimś lekarzem, że rzekomo witaminy uszkadzają wątrobę albo inne narządy w organizmie to moje pytanie brzmi: Dlaczego ludzie wogóle jedzą? Dlaczego jedzą surówki? Przecież tam są witaminy i one uszkadzają organizm !

Przecież to jakieś brednie!

Preparaty Vision są naturalne wyprodukowane metodą nieinwazyjną! Posiadają badania kliniczne oraz aprobatę WHO - Światowej Organizacji Zdrowia! To jedyna firma i jedyne preparaty, które posiadają takie rekomendacje!

Przytaczałem, tę teze ale raz jeszcze przytocze... Jeśli mamy surówkę powiedzmy z czerownych buraczków. Ile takiej surówki może zjeść dziecko? Jedną łyżeczką? Broń Boże więcej bo dostanie zbyt dużą dawkę witamin? Może zjeść nawet całą miskę... prawda? A przez jaki czas może jeść? Tylko przez dwa miesiące? Czy może taką surówkę jesć przez całe życie? Jeśli znacie odpowiedź na te pytania to te odpowiedzi są dokładnie takie same jeśli chodzi o preparaty Vision - inaczej mówiąc to surówka - niezwykle skuteczna surówka. Powinna być droższa!
Lekarz
 

Re: Jak długo brać lfepac

Postprzez dyskap1 » Wtorek, 2 Lis 2010, 10:51

mąż poradził się lekarza w naszym mieście.Przypuszczam, że lekarz ten nie ma zielonego pojęcia o preparatach vision.Owszem i ja wyczytałam, że zioła mogą w nadmiarze szkodzić na wątrobę i nerki ale przypuszczam, że są to może jakieś napary z ziół przeróżnych, ale nie takich jakie są proponowane w preparatach vision. Dziękuję za odpowiedz bo się uspokoiłam. W związku z tym mam klejone pytanie. Bardzo często zapadałam na przydatki, leczyłam się u ginekologa i odwiedzałam go co trzy miesiące z powodu nawracającego się zapalenia przydatków. Odstawiłam wreszcie te wszystkie leki i zaczęłam podjadać córce lifepac junior po 3 tabletki dziennie i powiem, że już prawie od roku nie miałam problemów.Latem kąpałam się nad wodą, chodziłam na basem, czego wcześniej nie robiłam, bo od zimnej wody na drugi dzień stałam w kolejce do lekarza.Ale jednak wcześniejsze chorowanie zrobiło pewnie swoje bo już od jakiegoś dłuższego czasu staramy się o drugie dziecko i bez rezultatu.Moje pytanie 1.Czy powinnam jeszcze dodatkowo brać coś do lifepaca?? i 2. Jeśli jest się już w ciąży to jakie preparaty powinno się barć i w jakich dawkach?
Dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie Edyta
dyskap1
 
Posty: 2
Rejestracja: Sobota, 30 Paź 2010, 19:36

Re: Jak długo brać lfepac

Postprzez Lekarz » Środa, 3 Lis 2010, 00:04

dyskap1 napisał(a):mąż poradził się lekarza w naszym mieście.Przypuszczam, że lekarz ten nie ma zielonego pojęcia o preparatach vision.Owszem i ja wyczytałam, że zioła mogą w nadmiarze szkodzić na wątrobę i nerki ale przypuszczam, że są to może jakieś napary z ziół przeróżnych, ale nie takich jakie są proponowane w preparatach vision. Dziękuję za odpowiedz bo się uspokoiłam. W związku z tym mam klejone pytanie. Bardzo często zapadałam na przydatki, leczyłam się u ginekologa i odwiedzałam go co trzy miesiące z powodu nawracającego się zapalenia przydatków. Odstawiłam wreszcie te wszystkie leki i zaczęłam podjadać córce lifepac junior po 3 tabletki dziennie i powiem, że już prawie od roku nie miałam problemów.Latem kąpałam się nad wodą, chodziłam na basem, czego wcześniej nie robiłam, bo od zimnej wody na drugi dzień stałam w kolejce do lekarza.Ale jednak wcześniejsze chorowanie zrobiło pewnie swoje bo już od jakiegoś dłuższego czasu staramy się o drugie dziecko i bez rezultatu.Moje pytanie 1.Czy powinnam jeszcze dodatkowo brać coś do lifepaca?? i 2. Jeśli jest się już w ciąży to jakie preparaty powinno się barć i w jakich dawkach?
Dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie Edyta


Odp. 1) Prosze brac:
Lifepac Junior 2x2
Nutrimax 2x2
Artemida 2x2

Mąż:
Lamin 2x2
Artum 2x2
Lifepac Junior 3x2

Odp. 2)
W ciązy można brać nastepujące preparaty:
Lifepac Junior: 2x2
Mega 2x2
Lifepac Senior 2x1
Wszystkie produkty z zestawu dziciecego w dowolnych dawkach czyli: Lifepac Junior Be Chocolate, Be Wise, Be Smart, Be Strong, Be Big
Lekarz
 


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron