"słabe kości" jak leczyć?

Fachowe porady dotyczące stosowania preparatów Vision. Przykłady doboru odpowiednich preparatów.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

"słabe kości" jak leczyć?

Postprzez Elizabeth » Niedziela, 26 Maj 2013, 22:27

Proszę o radę jak leczyć ostoporozę,a jakie preparaty na Parkinsona?
Elizabeth
 
Posty: 1
Rejestracja: Piątek, 24 Maj 2013, 17:36

Re: "słabe kości" jak leczyć?

Postprzez Specjalista » Czwartek, 6 Cze 2013, 23:09

Witam Panią serdecznie,

jeśli chodzi o osteoporozę to od jakiegoś czasu jest rozwiązanie tego problemu - produkt Osteo Sanum.

Metody leczenia osteoporozy są coraz bardziej zaawansowane, jednak jej całkowite wyleczenie wciąż jest niemożliwe. Dlatego też najlepszą terapią jest profilaktyka. Przy czym należy ją rozpocząć jak najwcześniej, ponieważ skutki osteoporozy są widoczne dopiero na późnym etapie, kiedy leczenie nie przynosi już pożądanych rezultatów.
edną z podstawowych przyczyn rozwoju osteoporozy jest wypłukiwanie wapnia z tkanki kostnej. Wiele osób błędnie uważa, że ten proces rozpoczyna się po 50. roku życia. Organizm zaczyna tracić wapń już po trzydziestce, a wraz z upływem czasu proces ten się tylko pogłębia. Osłabienie struktury przestrzennej kości dotknie na początku te osoby, które spożywały zbyt mało wapnia w młodości. Dodatkowym czynnikiem ryzyka jest nieprawidłowa dieta, zmiany hormonalne czy palenie papierosów.

Z tego względu niezwykle ważne jest, by dostarczyć organizmowi niezbędnej ilości wapnia, ponieważ jego niedobór powoduje ubytek masy kostnej, przez co kości stają się kruche i podatne na złamania nawet przy niewielkich urazach. Wapń jest jednak trudno przyswajalnym minerałem.
Osteoporoza – to choroba, która powoduje słabą przyswajalność wapnia przez tkankę kostną lub jego wypłukiwanie z kości nawet w przypadku nadmiaru tego pierwiastka w diecie. Jednym z powodów tego zjawiska może być dostarczanie organizmowi zbyt małej ilości rzadkich witamin D3 oraz K2.

OsteoSanum – to dobry wybór

Starannie opracowana formuła naturalnego produktu OsteoSanum umożliwia jego stosowanie bez skutków ubocznych, ponieważ zawiera on nie tylko witaminę D3, ale również witaminę K2. Witamina K2 kontroluje ilość wapnia w naczyniach krwionośnych i tkance kostnej, wydala wapń z tętnic i wspomaga funkcjonowanie układu krążenia. Preparat OsteoSanum został również wzbogacony o proszek z wyciągu z mumio. Mumio – to bogate źródło makro i mikropierwiastków, tlenków metali, aminokwasów, fosfolipidów, witamin, olejków eterycznych oraz innych substancji aktywnych biologicznie o działaniu stymulującym procesy utleniająco-regenerujące. Dzięki swojemu składowi mumio jest doskonałym regeneratorem tkanek oraz kości po doznanych złamaniach. Dodatkowo, mumio umożliwia lepsze przyswajanie wapnia przez masę kostną.
Specjalista
 
Posty: 4
Rejestracja: Czwartek, 6 Cze 2013, 22:26


Wróć do Konsultacje z lekarzem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


cron