Historia Firmy Vision

Informacje o produktach, sposobie ich stosowania. Znajdziecie tutaj również najświeższe informacje dotyczące nowości produktowych w firmie Vision.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Historia Firmy Vision

Postprzez Moderator » Sobota, 22 Lis 2008, 23:30

Historia VISION

Historia Firmy Vision International People Group, która rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku, składa się z setek tysięcy historii ludzi, którzy przywrócili sobie zdrowie i osiągnęli niezależność finansową. A pierwszą z tych historii stała się biografia założyciela Firmy - Dmitrija Buriaka. Geolog z wykształcenia, Dmitrij Buriak zrobił znakomitą karierę jako niezależny przedsiębiorca. Dzięki wybitnym menedżerskim zdolnościom, fenomenalnej energii życiowej i zdolnościom przywódczym do 1995 roku Dmitrij stworzył wielki holding finansowo-przemysłowy. Lecz nagle kariera zdolnego przedsiębiorcy załamała się. Drugiego czerwca 1995 roku, siedząc za kierownicą samochodu, Dmitrij niespodziewanie zobaczył na jezdni ludzi. Ratując ich życie, wykonał jedynie możliwy manewr – skierował samochód na pobocze. Ludzie byli uratowani, lecz w rezultacie wypadku samochodowego miał złamany kręgosłup i groził mu paraliż. Po kilku miesiącach, dzięki niezłomnej woli i profesjonalizmowi lekarzy, Dmitrij potrafił znów stanąć na nogi i całkowicie odzyskał zdrowie. W tym samym czasie w jego świadomości zaszło głębokie przewartościowanie priorytetów życiowych. Zdrowie zajęło wśród nich bezwzględnie pierwsze miejsce. W ty samym czasie Dmitrij po raz pierwszy sformułował swoją nową filozofię życiową – Wybór Zdrowia Doskonałego. Po podjęciu decyzji, aby całą swoją dalszą działalność zawodową poświęcić zdrowiu i długowieczności ludzi, Dmitrij Buriak dla realizacji swoich nadziei zdecydował się na najbardziej progresywny system dystrybucji towarów i usług - Net Work Marketing. Ważne było to, że właśnie ludzie o tym samych poglądach, a nie bezosobowy „rynek”, mają tworzyć zdrową przestrzeń informacyjną, gdzie miała powstać nowa światowa kultura zdrowia. Oficjalne otwarcie Firmy Vision International People Group miało miejsce 14 lipca 1996 roku w Moskwie.

Dmitrij Buriak jest uczonym Międzynarodowej Akademii Produktów Naturalnych i Biotechnologii, członkiem Londyńskiego Klubu Dyrektorów. Od dzieciństwa Dmitrij był prawdziwie ciekawy świata. W wieku lat 10 uczestniczył w wyprawie geologicznej i już wtedy odkrył swoje powołanie – odkrywanie Natury. Studiował w Moskiewskim Instytucie Geologicznym im. Sergio Ordżonikidzie, który ukończył w 1985 roku jako inżynier-geolog ze specjalnością: „Poszukiwanie rzadkich i radioaktywnych minerałów” Następnie pracował w Instytucie Naukowo-Badawczym Przemysłu Diamentowego. W tym samym czasie wstąpił do Instytutu Kultury, gdzie zdobył nową specjalność Organizatora Imprez Kulturalnych. Po demokratycznych przemianach w Rosji, D. A. Buriak został przedsiębiorcą. Współpracował z przedsiębiorcami, zajmującymi się obróbką metali szlachetnych i nieszlachetnych. W 1995 roku obiecujący biznesmen poczuł, że jego potencjał nie jest w pełni wykorzystywany. Próbował on tak przeorganizować swój biznes, aby zaczął on służyć ludziom. Po tym poważnym wypadku z dużą groźbą paraliżu zrozumiał, jak wielką wartością jest ludzie życie i zdrowie. Przezwyciężył chorobę i ostatecznie zdecydował poświęcić siebie i swoje życie ludziom, ich zdrowiu i naturalnemu przedłużaniu życia.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Wróć do Informacje o firmie i produktach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron