SIEDEM ETAPÓW ZANIECZYSZCZENIA ORGANIZMU

Pozycje książkowe proponowane w tym dziale warto przeczytać. Znajdziecie tu wiele odpowiedzi na powszechnie zadawane pytania...

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

SIEDEM ETAPÓW ZANIECZYSZCZENIA ORGANIZMU

Postprzez Moderator » Niedziela, 21 Wrz 2008, 14:09

W procesie zanieczyszczenia organizmu człowiek przechodzi siedem etapów, zapadając po drodze na tysiące chorób.

ETAP PIERWSZY
Człowiek zewnętrznie wygląda zdrowo, czuje jedynie ogólne zmęczenie już ten fakt świadczy o rozpoczęciu się zalegania złogów w kanałach nerwowych, które w rezultacie prowadzi do osteoporozy szyjnej.

ETAP DRUGI
Zmęczeniu zaczyna towarzyszyć ból głowy, rwanie w stawach i mięśniach. Bez występowania jakichś konkretnych zachorowań może to świadczyć o nadmiernym nasyceniu organizmu pokarmem, który nie jest przystosowany dom potrzeg konkretnego człowieka.

ETAP TRZECI
Pojawienie się różnych reakcji alergicznych to naturalne dążenie organizmu do wydalenia zanieczyszczeń. Stymulatorem mogą być najróżniejsze alergeny:pyłek kwiatowy, kurz, sierść zwierzęca, żywność, preparaty lecznicze, itd.

Gdy zanieczyszczenie organizmu przekroczy dopuszczalne granice, może rozpocząć się kaszel przechodzący w astmę, wydzielanie śluzu, flegmy, pojawiają się zmiany skórne, tj. widoczne sygnały złego samopoczucia, takie jak łuszczyca, egzemy, cukrzyca, itp. U kobiet występują zaburzenia ginekologiczne w postaci różnych wydzielin. Do trzeciego etapu zaliczana jest również taka nierzadka u dzieci choroba, jak moczenie nocne.

ETAP CZWARTY
Objawia się w postaci chorób związanych z zastojem w rodzaju torbieli, włókniaka, brodawczaka, polipa, zakrzepowego zapalenia żył, obrzęków, itd., a także odkładaniem się pokładów tłuszczu.
Występowanie na ciele brodawczaków świadczy o pojawieniu się polipa w którejś z części jelit. I tak "mięsista rzęsa" oznacza wzrost polipa w prawym zakamarku części wstępującej jelita grubego, pod pachą i na piersi polip w dolnym zakamarku jelita grubego, w dolnych partiach ciała polip w żołądku.

ETAP PIĄTY
Towarzyszą mu choroby związane z defaormacją tkanek łącznych organów, reumatyzm i zapalenie wielowarstwowe, przy których kwas moczowy, stanowiący produkt zlej przemiany materii, odkłada się w stawach i mięśniach.

ETAP SZÓSTY
Temu etapowi odkładania złogów w organizmie towarzyszy zanieczyszczenie osadami biochemicznymi kanałow nerwowych w taki sposób, że przekazanie przez nie sygnałów staje się niemożliwe. Wynikają z tego niedowłady, paraliże, choroba Parkinsona , itp.

ETAP SIÓDMY
Końcowe stadium zanieczyszczenia organizmu, nieodwracalne choroby związane z rozkładem komórek i organów, tj. rak.
RAK to zamsta natury za nieprawidłowo spożyte pożywienie (dr Gerson). Rak to stan w którym ochrona przeciwrakowa, zapewniana fermentacją jelitową równna się zeru, kiedy komórki patologiczne powstają i rozwijają się bez przeszkód.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Wróć do Warto przeczytać

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron