Bóle kolan

W tym dziale znajdziecie wypowiedzi ludzi, którzy dzięki preparatom Vision pozbyli się chorób i zaczeli nowe życie...

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Bóle kolan

Postprzez Jerzy Frankiewicz » Sobota, 31 Lip 2010, 08:48

Witam ! Od ponad roku , bolały mnie kolana . Ból ciągle się zwiększał , miałem problemy przy długiej jeździe samochodem , miałem problemy z chodzeniem .
W nocy kolana bolały mnie tak bardzo , że nie mogłem spać . Leczyłem się : artroskopem i żelami przeciwbólowymi , nacierałem kolana różnymi specyfikami ,
okładałem liśćmi kapusty , ale wszystko na nic - ból tylko się zwiększał . Najgorsza była noc - w porównaniu - ból zęba, przy tym bólu , to "pryszcz".
"Przypadkowo"(pisze w cudzysłowu , bo w przypadki nie wierzę - to była w moim pojmowaniu, ingerencja Najwyższego) spotkałem dwie konsultantki firmy VISION, które namówiły mnie abym zastosował: Detox i Nutrimax reklamowanej przez te panie firmy.
Zaszokowała mnie cena - 99zł za jedno opakowanie , byłem trochę sceptyczny , ale przez sam szacunek dla tych pań , zakupiłem preparaty i zacząłem używać po 2 kapsułki jednego i drugiego, dwa razy dziennie rano i wieczorem na czczo . Efekt był piorunujący , brałem bady zaledwie trzy dni , ból kolan nieznacznie zmniejszał się , jednak w czwartą noc , nastąpiła miła niespodzianka , przespałem spokojnie całą noc .Bady zacząłem brać 10.07.2010 , a dzisiaj jest 31.07.2010 ,
kolana przestały mnie boleć , czuję jakby były z gumy. Jestem zafascynowany tymi środkami , a szczególnie ich wspaniałym, regenerującym oddziaływaniem na organizm ludzki.Jednak mam jeszcze inne problemy : głęboki niedosłuch , i problemy z prostatą ( PSA - było 9 , a jest 0,2 ) niby wyleczone , a jednak problem występuje nadal . Mając doświadczenie z kolanami , mam nadzieję , że i te problemy się przynajmniej zmniejszą . Dlatego od 27.07.2010 zacząłem brać : antiox 2x dziennie po dwie kapsułki , chromovital , sveltform , pax , te po 2x dziennie po jednej , jednak pax tylko 2 kaps. przed snem. Dzisiaj ,już po paru dniach mogę stwierdzić , że czuję się świetnie, ale to mało powiedziane. Czuję się lepiej, niż kiedykolwiek od chwili mojego urodzenia, a po pax-e , wysypiam się komfortowo.
Czuję się jak nowo narodzony , jestem pozytywnie zaszokowany do tego stopnia , że zostałem dystrybutorem firmy VISION , a mój pierwszy zakup to będzie SPLIT BOSTER - tj. ok. 50 opakowań suplementów za sumę ok 3000zł. Jako dystrybutor mam 40 % zniżki , a w prezencie przy tak dużym zakupie , dostanę 10 opakowań badów za darmo . Zamierzam rozprowadzać bady , aby inni mogli zapomnieć , o swoich cierpieniach . Mam świadomość , że dystrybucja nie będzie łatwa , ale jestem pełen optymizmu , a jak nie sprzedam produktów to sam je zużyję.
Moja mama - 74 lata , ma zwyrodnienie kręgosłupa , niedowład prawej nogi , niedowład stopy i wiele innych chorób - od ponad miesiąca dzięki tym samym paniom, bierze bady : antiox , lifepak senior, oraz nutrimax ( detoxu nie może brać , bo miała wstawiane jakieś śruby przy operacji biodra ) i czuje się coraz lepiej.Gdy dzwoniłem do niej codziennie , zawsze musiałem cierpliwie wysłuchać co ja akurat boli , teraz mówi mi , że się czuje świetnie , a ostatnio poinformowała mnie , że odstawiła leki przeciwbólowe . Mama chodziła, o kuli , pochylona na prawą stronę prawie do połowy , teraz już chodzi wyprostowana , gdy wiozłem ją na zakupy , zauważyłem , że nie wzięła kuli - stwierdziła , że już jej nie potrzebuje . Na leki miesięcznie wydawała ok 300 zł, a teraz zastąpiła je badami VISION , które naprawdę postawiły ją na nogi . Mówią , że cuda w dzisiejszych czasach się nie przytrafiają , a jednak to nie jest prawda , bo z produktami firmy VISION cuda się zdażają .
Jerzy Frankiewicz
 

Re: Bóle kolan

Postprzez karola1986 » Czwartek, 6 Paź 2011, 10:39

Miałam poważne problemy ze stawami. Przez długi czas każdy energiczny ruch powodował u mnie silny ból. Pierwszy lekarz powiedział, że to chwilowe, drugi, że to nic poważnego - zapisał leki. Później okazało się, że mam koksartozę. Mój lekarz zaproponował mi terapię. Na początku kategorycznie odmówiłam, ale po jego namowach postanowiłam spróbować - i aż, boje się mysleć co byłoby, ggybym wtedy podjęła inna decyzję. Teraz mogę biegac pływać. Moje życie wygląda zupełnie inaczej!
karola1986
 
Posty: 1
Rejestracja: Czwartek, 6 Paź 2011, 10:18


Wróć do Historie ludzi stosujących preparaty Vision

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron