Problemy z nadciśnieniem

W tym dziale znajdziecie wypowiedzi ludzi, którzy dzięki preparatom Vision pozbyli się chorób i zaczeli nowe życie...

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

Problemy z nadciśnieniem

Postprzez Andrzej » Środa, 15 Cze 2016, 11:53

Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem z nowym preparatem Vision, a mianowicie Cardio-Drive. Od lat borykam się z nadciśnieniem. To wszystko pewnie wina tak wieku jak i stylu życia. Jestem kierowcą i praktycznie cały czas spędzam za kierownicą. Człowiek często jada byle gdzie i byle co. Niestety! Zona juz od kilku lat podsuwa mi różne specyfiki tej firmy, a to antiox, pax czy to na cholesterol, chyba lc balans (jeśli dobrze pamietam nazwę). Efekty zawsze były bardzo dobre i gdybym regularnie pamietał o ich połykaniu to pewnie nie doprowadziłbym się do sytuacji, w której cisnienie zaczeło mi przekraczać 160, 170, a bywało i wyżej. Przestraszyłem się na dobre! Jakiś miesiąc temu żona kupiła dla mnie nowy preparat, właśnie ten Cardiodrive. Postanowiłem jeść go regularnie, bo żarty się skończyły! I co? Nie uwierzycie, bo po około dwóch tygodniach jedzenia, na początku czerwca zauważyłem, że od kilku dni moje górne cisnienie nie przekracza 140. W ostatnich dniach zeszło nawet poniżej 135! Dzisiaj rano miałem 132/82, puls 72. Myślę, że ten preparat warto propagować, dlatego spełniam prośbę żony, żeby tutaj coś napisać! Ja pewnie bedę go jadł już zawsze, zamiast tej chemii, która zaczęła wykrzywiać mi palce! Pozdrawiam
Andrzej
 

Wróć do Historie ludzi stosujących preparaty Vision

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


cron