BIZNES Z VISION

Bycie zdrowym to marzenie każdego z nas. Każdy z nas marzy również o zdrowiu finansowym. W tym dziale dowiecie się jak zadbać o realizację swoich marzeń finansowych.

Moderatorzy: Moderator, ModeratorPawel

Regulamin forum
Na tym forum nie wolno umieszczać treści nie związanych z tym forum. Treści pornograficzne oraz niecenzuralne będą zgłaszane najbliższej jednostce prokuratury.

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do stron internetowych oraz numerów telefonów. Użytkownicy mogą kontaktować się ze sobą wyłącznie emailowo.

BIZNES Z VISION

Postprzez Moderator » Poniedziałek, 19 Sty 2009, 23:18

Bardzo ważna informacja dla tych, którzy pragną kupowac taniej i zostać stałymi klientami Firmy Vision!!!!

Podstawowe pytanie dla każdego nowego stałego klienta firmy czy dystrybutora brzmi - jak można połączyć szlachetną misję firmy z możliwością osiągnięcia dobrobytu? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w tym wątku.

U podstaw odpowiedzi na to pytanie leży teza, że "Każda praca powinna być opłacona" .

Jak można opłacić pracę zwolennika filozofii Vision? W tym celu w firmie istnieje kilka obowiązujących sposobów wyliczania wynagrodzenia, które można dostosować do każdego, kto podziela i propaguje wartości Firmy.
Takie wynagrodzenie może mieć charakter dodatkowego zarobku, jak również podstawowego dochodu, w zależności od włożonego wysiłku i osiągniętych rezultatów.

Największą wartością dla Firmy Vision jest człowiek i jego doskonałe zdrowie.
Wybór zdrowia doskonałego - to osobisty wybór człowieka. Ale dokonać tego wyboru w pojedynkę nie jest łatwo - potrzebna jest pomoc osób o tych samych poglądach. Bardzo często człowiek jest zmuszony dokonywać wyboru pod naciskiem krzykliwej reklamy, namawiającej do konsumpcji niszczących zdrowie towarów, takich jak tytoń, alkohol, pożywienie fast-food itp. "Tyrani reklam" przeciwstawić się można przy wsparciu wspólnoty osób o tych samych poglądach, którzy już dokonali świadomego wyboru na korzyść zdrowia.
Dzisiaj tysiące ludzi na całym świecie mogą być wdzięczni dystrybutorom Vision, propagującym filozofię firmy "Wybór Zdrowia Doskonałego" , za pomoc w dokonaniu właściwego wyboru. W ten sposób, tworząc społeczność "prymusów zdrowia", Firma wznosi latarnię, której światłem kierować będą wszyscy jej zdrowo myślący zwolennicy.

Każdy dystrbutor firmy po podpisaniu umowy licencyjnej może stworzyć i rozwijać sieć klientów

Jak wiesz, Vision jest firmą międzynarodową i działa w różnych krajach. Celem firmy jest dotarcie z filozofią Wyboru Doskonałego Zdrowia, z wartościami oraz produktami - atrybutami zdrowego stylu życia do możliwie największej liczby ludzi, w możliwie największej liczbie krajów.
Produkty - zarówno dystrybutorom, jak i klientom sprzedaje bezpośrednio Firma Vision International People Group. Jednak mogą je nabyć tylko dystrybutorzy Firmy w biurach handlowych firmy lub zamówić przez Internet.
Klienci Firmy mogą zwrócić się do dystrybutorów Firmy z prośbą o pomoc w sprawie nabycia produktów Firmy.
Po uzgodnieniu z jednym lub kilkoma klientami dystrybutor nabywa dla nich i dla siebie produkty Firmy.

Plan marketingowy dla początkujących.

Podstawa dochodów dystrybutorów Firmy jest założona w Planie marketingowym, który jest uznany za jeden z najprostszych i efektywnych w światowym marketingu sieciowym. Dla nowych dystrybutorów w ciągu trzech pierwszych miesięcy (okresów kwalifikacyjnych) działa system Green Wave. Jest to specjalnie opracowany plan wypłaty prowizji, który pozwala na:

osiągnięcie dochodu od pierwszego miesiąca pracy,

dynamiczny rozwój struktury dystrybutorów,

tworzenie fundamentu pod pewny i stabilny biznes.

Zgodnie z założeniami planu marketingowego wszyscy konsultanci pracują według planu Professional.

Image

Zgodnie z tym schematem, Vision wypłaca 5% prowizji od wysokości obrotu towarowego dystrybutorów pierwszego i drugiego poziomu i 10% prowizji od wysokości obrotu towarowego dystrybutorów trzeciego, czwartego i piątego poziomu.
Jednakże do momentu, kiedy na pierwszych pięciu poziomach sieci dystrybutorów znajdują się dystrybutorzy, których bezpośredni sponsor pracuje według schematu Green Wave, od wysokości ich obrotu towarowego będzie naliczane 5% prowizji.

Stając się zdrowym i bogatym, człowiek pomaga odzyskać zdrowie i bogactwo innym, nadając sens swojemu życiu i tym samym realizując siebie. I to tworzy istotę naszej pracy. Robimy zdrowy biznes - i na tym polega szlachetna misja Firmy VISION.

Dobre wykształcenie, ulubiona praca z gwarantowanym zarobkiem, opieka firmy i państwa - dzisiaj nikt i nigdzie nie daje żadnych gwaraccji. W nowej ekonomice każdy sam odpowiada za siebie. To nasuwa na myśl możliwość zajęcia się zorganizowaniem własnego biznesu. Ale w tradycyjnym biznesie potrzebne są do tego: kapitał początkowy, wyuczony personel, baza produkcyjna, inwestycje finansowe i wiele innych rzeczy. Nawet jeżeli zechcesz wykupić udziały w już działającym i intratnym biznesie, będziesz potrzebować sporej sumy pieniędzy na inwestycje. Rozwiązanie tych wszystkich problemów nie gwarantuje sukcesu. Większość nowych firm bankrutuje już w pierwszych pięciu latach swojego istnienia. Współczesny biznes tradycyjny to źródło stałego stresu. Ludzie w nim konkurują o miejsca pracy. Większość z nich żyje mechanicznie nie wiedząc, jak zmienić swoje życie, aby przywrócić mu barwy. Czy jesteś pewien, że taki model życia Ci odpowiada?
Odpowiedz pozostawiam Państwu i zapraszam do współpracy!
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: BIZNES Z VISION

Postprzez Moderator » Czwartek, 29 Sty 2009, 21:55

Pokrótce wygląda to tak, że jeśli chcemy dokonać zakupu po cenie hurtowej (mniej więcej 40% taniej) to należy zostać dystrybutorem firmy czyli podpisać umowę o współpracy z firmą tzw. licencję.

Co należy do obowiązków dystrybutora:
- przy pierwszym zakupie należy wykupić tzw. pakiet startowy (cena ok. 60zł)
- jednorazowy zakup bezpośrednio poprzez przedstawicielstwo firmy w Polsce nie może być mniejszy niż 95CV (jest to łączna punktacja za produkty). Każdy produkt posiada swoją punktację. Te tańsze produkty posiadają 11CV, te droższe 15CV.
- zakupu wystarczy dokonać raz na 10 miesięcy
-aktywnym dystrybutorom dokonujący comiesięcznego zakupu na min. 190CV firma wypłaca prowizję wzależności od planu marketingowego

Warto się nad tą formą zastanowić ponieważ kupując więcej jako dystrybutor naprawdę się opłaca!!!!
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: BIZNES Z VISION

Postprzez Basia » Czwartek, 5 Lut 2009, 20:29

Firma Vision to nie tylko zdrowie ale również możliwość rozwoju i poprawy swojej sytuacji finansowej.
Dla mnie ta firma jest w tej chwili wszystkim. To właśnie dzięki preparatom odzyskałam zdrowie i wiem co znaczy cieszyć się życiem. Korzystam z każdej wolnej chwili by wciągać do tego biznesu kolejne osoby to świetna sprawa. Kiedyś pracowałam na etat i wciąż nie miałam czasu na nic. Po pewnym czasie Vision dało mi takie pieniądze, że tamtą pracę sama mogłam zostawić. To był piękny dzień. Nie żałuję swojej decyzji i każdemu polecam zrobić tak samo. Vision to po prostu marzenie wizja i cel, który w szybkim czasie można spełnić. Zachęcam wszystkich by spróbowali.
Pozdrawiam Basia
Basia
 

Re: BIZNES Z VISION

Postprzez Moderator » Niedziela, 8 Mar 2009, 19:13

Od marca biznes z Vision stał się o wiele prostszy. Podstawową rzeczą jest to, że aby zostać dystrybutorem firmy nie trzeba już ponosić kosztu zakupu pakietu startowego. Dodatkowo przez cały miesiąc marzec każdy nowy dystrybutor dostanie pakiet startowy GRATIS!!!!

Bardzo ważna informacja!!! Już od kwietnia wchodzą nowe produkty Vision.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04

Re: BIZNES Z VISION

Postprzez VIP-aktywny dystrybutor » Niedziela, 8 Mar 2009, 20:01

Biznes z VISION to przede wszystkim wielka przyjemność, współpraca, dobre samopoczucie i pieniądze. Właśnie dziś odbyło się kolejne szkolenie z udziałem liderów firmy. Doładowali nasze akumulatory i umocnili nas w przekonaniu, że warto walczyć o realizację swoich marzeń i pragnień. Pokazali jak ważne jest byśmy mieli ściśle wytyczone cele.
Dla mnie osobiście było to potwierdzenie tego czego do tej pory się nauczyłam. Mam już wytyczone cele i wiem czego chcę od życia i od Vision. Ta firma to WIZJA, która staje się rzeczywistością. Ta firma to cudowni ludzie, wspierający się i motywujący. Ta firma to olbrzymie pieniądze, które czekają na chętnych by je wziąć. Biorąc to wszystko razem to firma, która spełnia marzenia dając przede wszystkim ZDROWIE.
Umowę z firmą podpisałam na początku 2008 roku. Początkowo głównie dla celów zdrowotnych. W kilka miesięcy pomogłam sobie jak i najbliższej rodzinie w poprawieniu stanu zdrowia.
Od jakiegoś pół roku zaczęłam intensywnie myśleć o rozwijaniu biznesu. Muszę przyznać jest to bardzo motywujące i rozwojowe. Moim marzeniem jest w tej firmie zajść daleko i już w tym roku osiągnąć kwalifikację VIP**.
Życzę wszystkim sukcesów z Vision. To cudowna firma dla każdego i w każdym wieku.
Na realizację marzeń nigdy nie jest za późno a im szybciej zaczniecie o tym myśleć poważnie tym szybciej je osiągniecie.
VIP-aktywny dystrybutor
 

Re: BIZNES Z VISION

Postprzez Administrator » Piątek, 31 Sty 2014, 21:23

Informujemy, iż od 1 marca 2014 zmienia się plan marketingowy firmy Vision. Od 1 marca 2014 kwalifikacja oraz minimalny zakup z hurtowni to 190 CV. Znika konieczność zakupu boostera raz na 4 miesiące, przestaje funkcjonować tzw. program Kompresja dużych zakupów. Od 1 marca wystarczy że konsultant będzie miał aktywność 190 CV i odbiera prowizję z 6 poziomów struktury.

Zmieniają się również ceny produktów. Na przykładzie preparatu Detox+ który teraz kosztuje ok. 70 PLN i ma 11.875 CV - po 1 marca 2014 będzie kosztował ok. 120 PLN i będzie miał 23 CV. Zakup na 190 CV będzie zawierał 8 produktów z serii Classic Hit lub innych produktów.

Zmiana cen podyktowana jest wzrostem cen surowców, zmianą produktów w żywność organiczną oraz dostosowaniem do wymogów obecnie obowiązującego prawa w kwestii wprowadzania do obrotów takiej żywności.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie firmy Vision. Zapraszamy do lektury.
Administrator
Administrator
 
Posty: 8
Rejestracja: Czwartek, 17 Kwi 2008, 08:58

Re: BIZNES Z VISION

Postprzez Moderator » Środa, 13 Maj 2015, 09:09

Minimalny zakup hurtowy to znowu tylko 95CV.

Ceny produktów kształtują się na poziomie 90zł ( zestaw podstawowy)
Zestaw Direct Hit na poziomie 123zł

Osoby zainteresowane zakupem hurtowym i informacjami w jaki sposób to zrobić najkorzystniej zapraszam na stronę:
http://www.vision.sklep.pl/zostan-klientem.html

Na stronie wszystkie potrzebne informacje łącznie z cenami i detalicznymi i hurtowymi.
Moderator
 
Posty: 174
Rejestracja: Sobota, 24 Maj 2008, 20:04


Wróć do Biznes z Vision

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


cron